Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 09:30:52
EUR 34.8347 09:30:52
USD 32.3476 09:30:52
ALTIN ONS $2313.8400 09:30:52

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Açık yeşil destek, siyah rakamlar alt destek, alt önemli destek ve zurnanın son deliğide şelalecilerin pembe hayallerini süslemeye başlayacağı yer. Haftalık kapanışı 25,1 seviyesi üstünde yapması elinde gümüş olanlar için olumlu olacaktır.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

evet bunu görmüştüm attığınızda. bende altında bu hafta 1775 i geçeriz diye düşünüyordum ama 1760 geri tepti :) Altın ons 1770 in üstünde haftalık kapanışlar yaparsa belki biraz biraz alıcı toplar buda bizim işimize yarar. Rasyo 67.6 nın altına inseydi biraz rahat nefes alabilirdik.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu grafik çizimimin biraz geniş açısı v tipi toparlanma zaten. Ona uygun simetrik çizim

0BeğenmedimŞikayet

emircapan ()

kırılmadığınıza sevindim anlayışınız için tşk

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kırılmam , kırılsaydım şimdi burada tuzla buz etmişlerdi beni:)

emircapan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emircapan ()

hocam size saygısızlık veya karalamak anlamında yazmadım bizden daha tecrübeli olduğunuz içindir sitemimiz bu yorumunuza diyecek bir sözüm yok genel anlamda gerçekten siz tecrübeli hocalarımıza ihtiyazımız var kırdıysamda özür dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Teşekürler baskan

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş için Onursal5377 yorumu (7 saat önce) Cevap yaz
25,04 e değer mi bilemem ama şu anda 25,16 desteğini çalıştırıyor, o kadar sert bir düşüş beklemem ons tarafında. Dün 25,1 seviyesi üstünde kapatan mumumu şu anda eritti, haftalık kapanışını 25,15 üstünde yapma oranı %52

https://altin.in/onursal5377

Değerli arkadaşım şimdi şu analizi sabah yazmışım. Bunu her dakika yazmam mı gerekir. Gerçekten takip etmek isteyen kişi bu rakamları ons tarafında takip edecek. Şimdi burda da siz iki yönlü yazmışsın dersin bana.

emircapan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emircapan ()

aynen katılıyorum size diğer hocalarada saygım sonsuz ama ama slavye hocam gerçekten bu sitedeki en büyük rehberimiz

41HJ1U için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emircapan ()

slm yanlış anlaşılmak istemiyorum yorumlarınıza dikkat ediyorum hep iki yönlü ki bizden tecrübeli olduğunuz kesin slavye gibi neden yardımcı omuyorsunuz biraz daha açıklık getirmiyorsunuz yorumlarınıza

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Oraları görmemesi işime gelir.

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Sizin için en dip 23.59

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@CEYLO arkadaş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum