Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 12:37:48
EUR 34.6294 12:37:48
USD 32.2171 12:37:48
ALTIN ONS $2309.0650 12:37:48

Grafiği gönderen: Bufi3461

Bufi3461 ()
Bitcoin

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Fil icin 123$ cok bekledim 136 dan dondu. 145/150 alim yeri olmasına rağmen dünkü hareketlendirdi sonra güçlü alim yeri 123 oldu. Gelseydi matic veya adyi değiştirecektir. Nasip. Hala 1 sansim var. Çıkmadık candan ümit kesilmez:))

Bufi3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Hayat dersi, coinlere ümit beklemeyeceksin. Ortalamaya hala kar var ama umut bagladiklarim ( yuklu miktarlar) ya az zarar (-10%) yada az karda,
200$ lik koinlerin kar oranı 1500$ ve üstü koinlerin kar oranından fazla. Tek koine girenlere hayran hayran hayra kaliyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

Bel i aldığım yerin bi tık üstüne satacağım galiba stake ne zaman edebilirim bnb yi

0BeğenmedimŞikayet

Bufi3461 ()

Mal toplanacak zamanda alım yapamadın, senden beklenmeyen hareketler:))

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Btc 58k üstüne atmayınca herkes de bir şüphe ve korku. Dun elimde nakit olmamasına cok sinir oldum.

0BeğenmedimŞikayet

Bufi3461 ()

Evet stake etmeniz gerekiyor. Bel bende spotta yok vadelide long pozisyonunda işlem açtım.

nekk2088 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

nekk2088 ()

BnB bende var stake mi etmem lazım mış anlamadım ve hala bel tutuyor musunuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum