Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:33:58
EUR 34.7748 22:33:58
USD 32.4684 22:33:58
ALTIN ONS $2337.9850 22:33:58

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

İki gün önce vızıltıyı vermişmiyim vermişim. Gerçi kuveytte gelmedi rakam

Gümüş için Onursal5377 yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Benim için manevi değeri olan bir rakamdır, 6,6666 da mutlaka bir satış yaparım.

https://altin.in/onursal5377/4

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

@Onursal5377 kusura bakma belki bu mesajımdan sonra beni engelleyeceksin ama bu serzenişine dost acı söyler içeriğinde karşılık vereceğim.
Burada farklı sayfalarda takip ettiğim iyi analiz yapıp öngrülerde bulunan kişiler var. sende bunlardan birisin. ancak sen diğer o iyi diye nitelendirdiğim arkadaşların aksine burayı muhabbet ortamı gibi kullanıyorsun. herkese gereksiz laf yetiştiriyorsun. gereksiz gerginlikler içine giriyorsun. belki işin müsait onsan böyle rahat takılıyorsun ancak bu senin klasını sarsıyor. evet belki insanlara faydalı olmaya çalışıyorsun ancak o gereksizlere harcadığın enerji nedeniyle bunuda tam yerine getiremiyorsun. üstelik onlara sinirlenip suçsuz kişilere patlıyorsun. (geçmişte bana yaptığın gibi. :) ) dost acı söyler dedim başta, evet dost değiliz çok etkileşimde bulunmuyoruz belki ama benim gözümden gördüğüm bu. iyi niyetlisin ama kötü niyetlilere çok vakit ayırıyorsun. buda insanların seni onların yanında, ismini onların isimlerinin yanında görmesine sebep oluyor. bu zamana kadar yanıldığını çok görmedim belki rastlamadım. ama yazdığım bu nedenlerden ötürü öngörülerini paylaştığın mesajlarını bulmak için baya bi mesajını okuyorum. neyse uzatmayayım. genelde eleştirilerimi özelden yaparım ama burada o imkan yok. sende serzenişini ortaya yapınca bende buradan yazdım. selametle. engellemezsen görüşmek üzere kendine iyi bak :)

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Alim ve satimlarda sitenin degil bankanin kuruna gore islem yapiliyor. Sitede 6.66yi gordugunde bankada satis 6.64u ya da 6.63u gormustur. 6.63xx veya 6.64xx emir verseydiniz islem gerceklesirdi diye dusunuyorum.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konya_42 ()

Hocam 6.20 çıkış yaptım kaçtan alabilir yardımcı olursanız sevinirim

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Ihh olmuyor abi:))

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Temennimiz o yonde bakalim :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Sizin vızıltınızdan sonra 6.66 dan hocam

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bıyık kabul olmuyor mu?

Mörfi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İyi o zaman kısa vadede 7,15 ve üstü satarsın inşallah.

Lunxxx__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kaça vardı, Kuveyt avantajlı kur seçeneği açık oluyor ve talimatın fazlasına satmak için bekliyor, bazen yazıyorlar 6,65 den verdim 6,66 da satmış diye.

0BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Sakalın yok ondandır abi:)))

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu analizi Siverek yapsaydı ne kadar popüler olurdu, adam "dolar 10dan sonra düşecek " dediği dolar fırlayıp daha sonra düşecek dediği andaki fiyata gelince vay be bildi diyenler, böyle iki gün öncesinden yapılan grafiksel analizleri görmezler.

0BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Kaçtan talimat girmiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam benimde talimat vardı satmamış neden olabilir sizce

0BeğenmedimŞikayet

Lunxxx__ ()

Onursal bey yorumlarinizi takip etmeye cabaliyorum surekli. Sizin gibi birkac yorumcunun da bilgilerine, grafik analizlerine hayranim. 6.6666 yorumunuzu gordum. Elimde eger 6.43den aldigim gumus olsaydi 6.66dan satardim. Ama malesef benim elimde 7den aldigim 30k gumus var :):):) Tebrikler :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kuruşu kuruşuna en tepeden hemde:)

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Tebrikler bu gün dolar için ne düşünüyorsunuz ilk defa dolar aldım 8.07 den bir türlü satamadım bu akşamını beklemeliyim sizce cadden ne çıkabilir tahmininiz nasıl olur

0BeğenmedimŞikayet

Medyan ()

Peki hocam kaçta kademeli olarak alıma başlarsınız?

sürmeli_66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sürmeli_66 ()

Abi 66'yı yakalamışsın :)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Gelirse şimdiden hayırlı olsun, ama 6236 doğru olan rakamdır. 6666 genel olarak denir.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Uğurlu rakamınız gelmiş ama bankalar vermedi

0BeğenmedimŞikayet

teacher45 ()

Onur bey sattiysa vardır hikmeti.

0BeğenmedimŞikayet

Naz_gökçe ()

Hayırlı günler abi o rakamı bankamda göremedim ama uyarınız dikkate alarak bir miktar çikicam inşallah sağolun

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymetli hemşerim başka vızltılarınız varsa duymak isteriz saygı ve sevgilerimle

1BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Tsk ederiz abim Allah razi olsun hepimize bol bereketli kazanc versin ins

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bereketli olsun inşallah arkadaşım.

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dikkat edin bu sitede bankanın bizden satın aldığı rakam ve günün şu saatine kadar olan en yüksek seviyesi. Bunu beğenmeyen kesin bende engellidir.

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Sattik ustad 6.63 ten aldi makas var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum