Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 18:15:59
EUR 34.7247 18:15:59
USD 32.3924 18:15:59
ALTIN ONS $2303.8600 18:15:59

Grafiği gönderen: Alp_58

⭐⭐Alp_58 ()
Gümüş
Günaydın Gümüş dostları; Gümüş ons 25,18 üzerinde kaldığı sürece yukarıdaki rakamları görmek isteyecektir diye düşünüyorum. Herkese bol kazançlar...

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi0 ()

Teşekkür ederim hocam

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Ulaşabildiğiniz her yerdeki CHFTRY grafiğinden takip edebilirsiniz. Mesela sayfamda ki, sabah attığım grafiklerin üzerindeki adreslerden de takip edebilirsiniz..

Takipçi0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi0 ()

Hocam buradaki grafikten mi takip edeceğim

0BeğenmedimŞikayet

Takipçi0 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Tamam doğru, hesap açılınca kullanılan sistem targe t.

1BeğenmedimŞikayet

Takipçi0 ()

Hocam bankanın ismini uzun yazın yazsanız (Türkiye finans)
Gerisini anlayamadım

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Ben t. fin. t rgt. kullanıyorum ama daha düşük makası olan bankalar vardır. Sayfadaki grafik bölümüne CHFTRY yazarsanız grafiğini takip edebilirsiniz. Ve ya arama motorlarına yazıp aratın. Kolay gelsin..

1BeğenmedimŞikayet

Takipçi0 ()

Hocam nasıl takip edeceğimizi hangi bankadan alacağımızı da yazsanız çok teşekkür ederim yazdığınız cevap için

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

CHF İsviçre Frangı. Sterlin, frank ve gümüş diğerlerine göre daha hızlı inip, çıkabiliyor. Yakın takip edilebilirse, kısa etaplar da, küçük yevmiyeler kazanılabilir. YTD...
Bol kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

İsviçre frangı

1BeğenmedimŞikayet

Takipçi0 ()

CHF nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Yatırım sabır işidir, özellikle metaller ve de gümüş. Gerçi tek bir ürüne odaklanmamak lazım, mesela CHF Cumadan, Çarşamba ya 25 krş. kâr verdi..

Gerçeklik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gerçeklik ()

Sabırla bekliyorum alalım diye

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

İzliyoruz hayırlısı, bol kazançlar...

SUHEYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Kaybetmeden kazanılmıyor sözü çok doğru. Yeni üye arkadaşlara herzaman önerim, "Burada aldığını, sattığını fiyat değişmeden anında yazan, teknik bilgisine ve samimiyetine güvendiğiniz" kişilerin yorumlarını dikkate alın, kafanızı karıştıranları engelleyin, bence en doğrusu bu. BU YATIRIM TAVSİYESİDİR...

EAmre için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SUHEYL ()

Benim de hisiyatim o yönde

0BeğenmedimŞikayet

Benbilmemgümüşbilir ()

Ahahahah o sen miydin bilmiyorum ama bende o zamanlar üye değildim uzaktan takip ediyordum biri yazmıştı gümüş o zaman 6.10larda felan şey demiş işte 7 kusürdan tersteyim diye içimden dedim hangi kafayla almış sarhoş felanmıydı diye :D sonra bi an kendimi yerine koydum ve sayfayı kapatıp çıktım çok korkmuştum:D

1BeğenmedimŞikayet

EAmre ()

Bizzat yaşadım. Kasımın ilk haftasıydı:) Gümüş 6.66 . Gideyim de kuveyt ten hesap açayım dedim. Ertesi gün gittim açtırdım. Hesap açıldığında dedim ki bir 10 bin tl lik alım yapayım elim alışsın:) Aaa 7.07 olmuş:))) Dedim ki demek daha da yükselecek , tabi ne teknik ne temel biliyorum:) 1.4 kg aldım:) Ondan sonra 5.85 e düştü bir ay sonra:))) Neyse sonra kazanmayı öğrendim ama. Bu da böyle bir anımdır.

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Böyle zamanları yaşadığımız için, tedbirli olmakta fayda var. Sonra günlerce burada terste kalan arkadaşlarla birlikte, biz de üzülüyoruz...

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Buna net cevap vermek güç katılıyorum sayın hocam ne olacak bakalım hayırlısı hepimizin hakkında

0BeğenmedimŞikayet

Cafeci57 ()

Hatırlamadım ramazanda tüm ülke dinlenecek diyor

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Alp gardaş ben bu paniklemekten çok zarar ettim. Zararı kurtarayım derken hep zarar ettim. Sizin tercümelerinizden yararlanmak istiyorum teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

EAmre ()

Aynen ben bu havayı anlamıyorum bir iki ay içinde yine bir aşağı bir yukarı gider. Burayı okuyunca yarın gümüş 8 olacak sanıyorum:)

2BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

5-6 yıldır gümüş alır, satarım, gümüşte gelmez denen birçok rakamın geldiğine şahit oldum. Zaten olay küçük yatırımcı da böyle psikolojiler yaratıp malı yüksekten aldırıp, fiyatı düşürmektir. YTD...

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Gardaş sizin fikrinizi öğrenmek istiyorum. Gümüş Ons aşağı gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Önemli değil kardeşim, kazancınız bol olsun...

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Pardon gardaş özür doğum tarihinizdi. Tl bekleyince insan unutuyor

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Merhaba, 58 doğum yılım ama hepimiz hemşehri değilmiyiz..

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş siz Sivaslı mısınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum