Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:08:46
EUR 34.7748 05:08:46
USD 32.4684 05:08:46
ALTIN ONS $2337.9850 05:08:46

Konu: Gümüş ons 1 st. Basitçe Ytd

Gümüş ons için fbu saatlik grafikte flama benzeri oluşumlar olup ya 25.40-50 bandına gider ya da salıp önce 25.0 tutunamazsa 24.40'lara kadar salma ihtimali olabilir. Sinyaller aşağı gibi görünmektedir. Eğer yanıltıcı fake bir hareket değilse. 25.20-25 direnci de bir türlü aşılamadı. Trend bandının da üst sınırında görünmektedir.ytd

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben de satsam da bir ay daha dusmesini beklesem ama saglam vurgun yaparsam nickimi degistirip losvurguncu yaparim :) sonra al satci olurum :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen abi biraz kalıcı olurlarsa güzel olabilir kanalda dikkatle izlemeye devam :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah guzel kardesim o sanirim dusmedi. Asil ben tesekur ederim fikir alisverisin icin. Bakalim izleyelim suan icin yukari kanala cikti hem gumus hem btt ama ne yapacaklar izliyoruz dikkatle :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi buna cevap yazmıştım ama düşmemiş olabilir kusura bakma. Çok teşekkür ederim kısaca aynı fikirlerde olduğumu belirtmiştim fazla bir eklemem yoktu :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun çok teşekkür ederim kadim dostum

NCT16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NCT16 ()

Günaydın çok geçmiş olsun acil şifalar hocam

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah razı olsun çok teşekkür ederim güzel insan güzel dileklerin için

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Cok geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim abi Allah razı olsun. İnan şu an pek iyi hissetmiyorum. Böyle devam ederse test olmaya gideceğim. Mevsimsel rahatsız olduğumu düşünüyorum ama tekrar test olmam lazım retest yapmam lazım :))
Artık zamanı fazlasıyla gecikti onsların iyi yıldırdılar abi elimden geldiğince takip edeceğim ben de tekrar potaya girdiği zaman aslında kıracak gibi 25.20 zorluyor ama kırarsa 26.20 ye kadar band içine girmesini bekliyorum. Bu kez inşallah olacak gibi :) Ben teşekkür ederim fikirlerin görüşlerin ve her şey adına :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Coook gecmis olsun guzel kardesim. Simdi daha iyisindir umarim.

Arkadasa 0.0012 de sat emri verdirdim 0.008 ile 0.007 arasinda aliriz dedim ama suan hala dusme egilimi var gibi geldi bana emin de olamadim acaba yanlis mi goruyorum diye. Bana da yataya saracak gibi geldi ust tepeler kuculuyor suan icin olmadi bi tur daha dusus bekleyip al diyeyim zaten tl bazli 0.098 e satis girmistir 0.06 ile 0.07 arasinda geziniyor. Yukselis baslarsa tekrar almak daha mantikli.

Holo beni cok yaniltti onda kucuk bi parca vardi 0.037$ a emir verdik de 0.032 den dondu onu yukarlara gitmezse ellemiycek zaten ucuzdan aldi o yuzden bu sira holo ya hic bakmiyorum :)

Fikirlerin ve analizlerin icin tesekur ederim. Tekrardan gecmis olsun diyorum. Gumuse de bu sira bakmakta fayda olabilir kopmasi lazim yukari dogru us10y ile dxy de destekler yavas yavas kiriliyor 1.59 kirildigi an yukselis hizlanabilir emtialarda sensiz ucmak istemem :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla çok haklısınız bir karar veremedi gitti iyice yıldırdılar

Tyana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim dostum

_izci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın abi dün rahatsızdım kaç gündür de uykusuzluk vardı erkenden uyumuşum kaç saattir inan bakamadım bile. Lakin btt grafikte belliydi düşeceği ağırlıklı ortalamaların çok üzerine çıkmıştı öyle olursa kendine çeker fiyatı yarılama ihtimali olabilir demiştim holo için de aynı.
Güzel tahlil etmişsin ama. Buradan bir süre yatay yukarı hareketler olabilir diye düşüyorum 0.0075 0.0080-0.0095 arasında. Sonrasına güçlenemezse 0.005 tarafı olabilir ihtimalen güçlenirse yeniden zirve arayışı yapabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Insallah duserde alim yapariz kardesim ya beklemekten harabolduk

0BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

teşekkürler kaptan Boss o/

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu arada bittorent in dip sende kac ben ben 0.0066 ile 0.0072 arasi glbekliyordum israrla 0.0075 den dondu suan 0.005 mi gelecek diye dusunuyorum fikrin var mi bunda ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen oyle kardesim bak bugun normalde 24.9 kirilmamasi gerekiyordu 24.8 ler geldi dedim dustuk aksam bi baktim 25 yine :)

Yukari cikarkende 25.2yi bugun gectiginde helede 5.5 6 dan sonra dedim kapanisa fisek ama yok :)

Dedigin gibi onslar bizle eyleniyir :) 25.9 geldiginde baktim 4 saatlik rsi tepede olursa dolara parite yapar bi 50 dolar kar alirim :) baktim orasi gelmeden once dolar 8.4x ons 25.2x ustunde neresi gelirse tl gecer biraz da dusus beklerim illaki ya dolar ya ons birisi duser :)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında gitmedim ki izlemedeyim abi sadece yatırım yönünden gümüş ile aramı açtım yeter gayrı deyip aylardır :))
Lakin arada bakıyorum Kayda değer gördüğüm bir durum olursa değerlendirmeye bilgi paylaşmaya çalışıyorum.
Yani kıracak gibi yapıp kıramıyor düşecek gibi yapıp düşmüyor sinir bozucu cidden onslar :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

BossVurguncu geri dondu :)

24.4 de kirilabilir bu sefer :) o yuzden yukari hareket bekliyorum. Sinyaller bana da yavas yavas asagi gelmeye basladi 2 gundur cook da guzel gidiyordu 1775 gelecek sandim ama gelmedi :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Alt kanal orta sınırı demek daha doğru olur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum