Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:09:27
EUR 34.9058 03:09:27
USD 32.5439 03:09:27
ALTIN ONS $2330.6300 03:09:27

Konu: Xrp/usd.4st. Karışık Harmonik (Boss. V_P)

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. dolar ın durumu da TL bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstad böyle de bir grafiğim var benim de bi bakarsın sen yt olmadan @Onursal5377

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen 1.34 helalinden ama ya olumlu olmazsa... Şimdilik 4 stde hem flama hem fincan gibi oluşumlar da var bunlar güzel tabi lakin yarasa korkusu hepsinden sıkıntı inşallah çalışmaz. Ama hamile ayı fm sıkıntı olacak gibi düşündürüyor. Yine de sağlam destek yaptı. İnşallah davada olumlu haber gelir hemen kazanması diye bir durum olmaz bir de mayıs da vardı sanırım

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Bence p. tesi dava var olumlu olursa 1.25 gelir

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

1.06 dan çıktım. Ama yeterli gördüm

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çıktım çünkü 1.09 alılamazsa yarasa çalışma ihtimali yüksek. Parçalı alım satım iyidir full riski böyle bir kritik eşikte almak makul olmaz Bana göre. Dün güzel fırsatlar verdi ama bugün çok tehlikeli olabilir. İzlemede kalmak daha safe kalmak istiyorum yt olmadan

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Nerden çıktınız..

Benim hatam 1.10 buldu çıkmadım 0.84 kadar çekildi alabilirdim. gece 1.07 buldu çıkmadım. aslinda alsat yapar ve risk alinmazdi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle ama dikkatli olmak lazım stop seviyesi olarak görmek mantıklı olabilir zarar yoksa. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam olarak bir şey demez dostum ama bu yazdıklarım ihtimal. Netleşmesi için 1.09 üzerinde kalıcı olmak lazım ben yüksek oranda çıktım risk almadım geçer de kalıcı olursa tekrar bakarım girerim belki...

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

1.00 destek 1.07 direnç oldu zannedersem. Insallah doner

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kardes ben full girdim xrp ye grafiknsana göre tam olarak ne diyo..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp 4s de 2 li tepe ve yarasa var. 0.72-0.52 bandına kadar potansiyel düşüş beklenebilir. Lakin 1.09 üzerine atıp kalıcı olabilirsek. 1.34 lere doğru yol alma ihtimali olabilir.
Lakin hamile ayı görülmektedir eğer fake değilse. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tıkır tıkır giden bir grafik şimdilik. Grafik çalışmaz diyorlar genelde ama bakalım devamı nasıl gelecek... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp 4s de flama oluşumu içinde. 12 nisana doğru yükseliş olursa 1.40 1.50 dolar gibi hedefine gider mi diye düşünüyorum tam da dava günü oluyor galiba 12 Nisan. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş şimdi 25.20-26.20 band aralığına yerleşti lakin buralarda 8 ya da 12 saat 25.20 üzerinde kalırsa daha net söylerim bunu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

6.43 ten korktun gumus almayı 6.64 oldu yine tedirginim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Altın aheste ama olabilir yaza kadar çok iyi gidebilir. Ben bir süre gümüşe arayı açtım. Dövizleri de gözden çıkarmamak lazım ama merkez müdahalesi falan olursa ondan sonra fırsat gelirse olabilir diye düşünüyorum istemesem de... ytd

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kral tl var elimde alti gumus dolar mi alsan suan icin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafikteki seviyeleri takip ediyorum ben de. Xlm de iyi görünüm var 0.49 aşarsa yürüyecek gibi görünüyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Insallah kardesim..

Bwkleyeyimmi nereyi takip etmek gerekir..

Xlm de durum nasil..

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp 4st görünüm olumluya dönük duruyor inşallah.ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Xrp'de 0.96 dolar önemli bir seviye aşarsa sonrasında 1 dolar önemli seviye ve aşması durumumda 1.09 dolar önemli seviyelerden. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben ilk 1.09 sonra duruma göre salarsa alttan alıp 1.34. Tabi doğru çalışırsa. O yüzden ytd.Ç

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba, ben önce 1.09 dolar olan mor c noktasından çıkış düşünüyorum ama ytd

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

İlk nerden satis yiyecek grafiğini göre kral. 1.09 dami yoksa 1.34 tenmi

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kraal ben full girdim nerden cikis yapayim kardeşin sen olsan grafik ne diyo

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum