Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 12:19:10
EUR 34.7339 12:19:10
USD 32.3947 12:19:10
ALTIN ONS $2337.9850 12:19:10

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Gümüş

Gümüş ETF'lerinde barların boyu iyice azalmış durumda. Artık yavaş yavaş ETF'ler bu bölgeden destek bulacaktır diye düşünüyorum. Her ne kadar getirilerin bulunduğu seviye hala bir risk oluştursa da gümüşün sanayi talebindeki artış fiyatı ileri ki günlerde destekleyecektir. Ben gümüş alımlarımın yarısını tamamladım bir miktar da opsiyon sözleşmeleri ile uzun vadeli alım gerçekleştirdim. Büyük bir şok olmadığı müddetçe fiyat hareketinin yükselen dipler ile devam edeceğini düşünüyorum. Özellikle uzun vadeli portföylerde değerli metaller mutlaka taşınmalı. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Evet şimdilik yatay seyrediyor ama geldiği noktaya bakın 6.80'lerden 8.50'ye birkaç haftada geldi. O yüzden ben hala risklerin yukarı yönlü olduğu kanaatindeyim. Selamlar.

Anestek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anestek ()

Hocam dolar görüşünüz nedir, önümüzde ki dönemde yeni zirveler görmemiz muhtemel demiştiniz. Yatay seyir izliyor. Gevşeme bekliyormusunuz yoksa tırmanışa devam mı?

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Belli bir dönemde belli bir emtiayı o fiyattan alma hakkını elde ediyorsunuz ve bunun için önceden bir fiyat ödüyorsunuz. Opsiyonlar vadeli işlemler olduğundan biraz detay gerektirir fakat benim hepsini burada yazmam mümkün değil o yüzde böyle bir merakınız varsa araştırmanızı öneririm nitekim opsiyonlar ile hedge veya trade yapmakta mümkün. Selamlar.

MİRİ_HAZİNE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MİRİ_HAZİNE ()

Opsiyon sözleşmelesi nedir hocam açıklayabilir misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam teşekkür ederim dipler hızla farklı noktalar olma yönünde çok haklısınız bereketli bol kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Eline sağlık hocam. Tesekkür ederiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum