Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0795 13:49:10
EUR 34.8525 13:49:10
USD 32.2630 13:49:10
ALTIN ONS $2344.7550 13:49:10

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'lerinden çıkışlar her ne kadar azalmış olsa da hala kayda değer bir ilgi yok. O yüzden büyük bir yukarı hareketi tetikleyecek bir katalizör henüz mevcut görünmüyor. Yine de fiyatın 1700 bölgesinde stabilize olması boğaların iştahın ileri ki günlerde kabartabilir. altını n konusunda ben olumlu beklentimi koruyorum ve önümüzdeki aylarda hareketin yukarı yöne devam edeceğini düşünüyorum. Kısa vade de ise getiriler ve DXY'deki hareket biraz daha belirleyici olacaktır. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

DtRK ()

Çok teşekkür ederim hocam

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hocam buralardan düşüş gelebilirmi yani im mantiklimi selde kalanlar baya oldu

2BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Yakın tarihte özel bir çalışma yapmadım. Fakat ETF'ler iyi tutunuyor. Getiriler'de hafif hafif geri çekilmeler başladı. DXY ise geri çekiliyor. Bu gelişmeler değerli metaller açısından olumlu. Ancak olası bir pan sell off durumunda (yani endekslere toplu bir satış vs gelmesi halinde) değerli metallerde kısa bir düzeltme yaşayabilir. Ancak ben yıl içerisinde genel trendin yukarı devam edeceğini düşünüyorum. YTD. Selamlar.

DtRK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DtRK ()

Bende bekliyorum ama bir türlü inmedi 1120ye 1230larda şu anda cesaret edemiyorum almaya almadıkçada daha yükseliyor :) yakın tarihte bir çalişmanız var mı yoksa gözümü karartıp gireyim mi hocam tabiki ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Çok teşekkürler hocam umarım gelir bahsettiğiniz rakam :) hemen alırım

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Hocam bende yeni başladım coinlere dent aldım 0.16 dan bunun ileriye dönük getirisi olurmu kısa vade

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@shaokahn Hocam cevabınız için saygılar sevgiler çok teşekkür ederim hayırlı işler hayırlı kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Her iki coinde hali hazırda bir ralli gerçekleştirdi. O yüzden yeni zirvelere gitmesi kısa vade de pek mümkün olmayabilir. Genelde bu rallilerden sonra uzun süre yatay seyrediyor bu tip coinler. O yüzden böyle rallilerde mümkünse kar realizasyonu yapmak lazım diye düşünüyorum. Selamlar.

Net22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net22 ()

@shaokahn Hocam iyi geceler saygılar sevgiler bir sorum olacaktı btt/try wincoin ile ilgili bir öngörünüz varmı? Biraz yukarılarda yakalandık teşekkür ederim iyi çalışmalar

-1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Platin'i çok takip eden olmuyor diye ETF'leri sık paylaşmıyorum pek ama oradaki fikrim belli. 1120 ve altı toplamak için uygun seviyeler. Uzun vadeli beklentim 2000'leri göreceğimiz yönünde. O yüzden platinin portföylerde bulundurulması isabet olacaktır. Selamlar.

murat08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Hocam hiç olmasa haftalık platin yorumları da eklerseniz harika olur :)
Platini göz göre göre kaçırdım :( nereden girmek gerek sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Bartınlı74 ()

hocam bu sefer ben herkesi zengin eden çocuk olarak tarihe geçecem biliyorsunuz ben batan çocuk idimm :))

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Hedef koymak beklentileri yönetmek adına iyi bir şeydir fakat bu tip hedefleri neye göre oluşturduğunuz mühim. Ayrıca tarih belirleyip o tarih için bir hedef koymak bana gerçekçi gelmiyor. Yükseliş veya düşüş bekleyebilirsiniz ancak fiyatın beklediğiniz tarihte nereler gideceğini kestirmeniz mümkün değil. Yine de umarım haklı çıkarsınız. Selamlar.

Bartınlı74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bartınlı74 ()

selamun aleyküm senin bilgilerin her zaman değerlidir ama sayın hocam 1685 1700 bandına son dip yaptırıp sonra büyük bir ralli olan 2250 ons hedefim olan 4 haziran 4 eylül arasında özellikle bu hedefimi bildirmek isterim bu hedefim geçen senenin sonunda beri vardır sizce bu dediğim tarihler arasında bu uygun mudur var mı tahmin saygılar hocam :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum