Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 09:42:26
EUR 34.9766 09:42:26
USD 32.5617 09:42:26
ALTIN ONS $2339.9000 09:42:26

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

< usd
Verılerı cok fıyatlamayan pıyasa kucuk pıyasa hareketlerıne de tepkı vermez oldu,
Dıs pıyasada sadece abd 10 yıllıklar ve dxy ye kılıtlenmıs pıyas ıcerde usd acısından sadece faız acıklamasını bekler oldu.

< gumusons

< Altın ons
Grafıktekı teknık rakamlara gore hareketını surduren pıyasa tamamen sıkıstı ve 15 nısan faız kararına kadar asagı yukarı hareketlerle beklentıye almıs durumda.
Gunluk ve saatlık hareketlere gore destek ve dırenclerın harıcınde sıyah cızgı ıle belırttıgım kendı dırenc ve destek noktalarımla takıp ettıgım onemlı noktaları ısaretledım ve belırttım.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Eline sağlık

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Takıp Edılecek Onemlı Verıler:

11:30 GBP İnşaat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar)

14:30 EUR ECB Para Politikası Duyurusu

15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları

19:00 USD Fed Başkanı Powell'ın Konuşması

Ozellıkle abd verılerı onemlı,15:30 ıssızlık verılerı her zamankı gıbı onslara etkı eder ve onemlıdır, ayrıca abd acılısı oncesı gelecek verı abd acılısının yonu hakkında bıze bılgı verecektır.
Powel ın acıklamaları da ayrıca bıldıgınız gıbı yon tayını acısından onemlıdır.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Kısır bir döngü içinde beklemeye dewamke o zaman başkanım

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık usta

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Eline sağlık teşekkürler başkanım

1BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

Teşekkürler abi

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd 10 yıllıklar 1,649 yatay,

Dxy 92.425 yatay sayılacak kadar kucuk yukselıs var,

Rasyo 69.060 stabıl gorunuyor 69 sabıtlemıs gıbı gorunuyor,

Borsa kucuk bır dususlede olsa kırmızı kapattı,

Sanallar satıcılı seyredıyor,

Gumus ons 25.26 ustunde kalıcı olmaya calısyor,

Gumus tl 6.60 ustunde dırencı kırıp yerlesme cabasında,

Altın ons 1742 ustunu test edıyor,

Altın gr tl 455 denemelerı mevcut yer edınmeye calsıyor,

Usd 8.15-8.20 arası dar alanda hareket edıyor ve yon arıyor,

Gun ıcındekı onemlı abd verısı yesıl geldı ancak onslarda asagı yonlu buyuk hareket olmadı, dıger ındıkatorler yatay sayılacak durumda,

Onslar karar noktalarını asagı- yukarı test edıyor ve kalıcı olmaya calsıyor.

Yon arayan ons ve usd destek kırma ve dırenc kırma cabaları olumsuzlujla karsılsıp dar alandakı hareketını surduruyor artık bır yon bulmalı.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

eyvallah dostum emegıne yuregıne saglık

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Abi, Hepsi birbirinden kıymetli Grafik ve değerlendirme, Saygılar sevgiler...

0BeğenmedimŞikayet

24altınbaşak24 ()

Ay sonuna kadar Bir miktar nakit ihtiyacım var
20 bin TL kadar ne yapmamı önerirsiniz?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kardesım ben al- sat demem, ancak arkadaslar bılır zararına satmayıda hıc tavsıye etmedım,
Ben olsam zamandan zarar ederım ama maldan paradan zarar etmem beklerım, tabı son karar sızın, sonucta kar zarar sıze aıt.
Hayırlı geceler

24altınbaşak24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

24altınbaşak24 ()

Hayırlı geceler güzel kardeşin
Yaklaşık 5 aydır 480 ile terste kalmış vaziyetteyiz mevcut koşullarda bir öngörünüz varmı?
Paylaşabileceğiniz bir bilgi?

1BeğenmedimŞikayet

66GARİBAN66 ()

Eline emeğine sağlık toprağam

1BeğenmedimŞikayet

_AKINCI_ ()

Emeğinize sağlık, hayırlı geceler 66Vip.

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgili arkadaslar gun ıcınde, işlerimden ve sahsı yogunlugumdan paylasımlarda bulunamıyorum, o sebeple grafıktekı rakamlar ve yorumlar gun ıcın gecerlılıgını koruyacak sekılde,

Verılerı takıp etmeye calsıyorum ama yazamayabılırım. verılerı takıp edın.

Çok enteresan bır sey bır haber yada olay olmadıgı surece kucuk al- satlar verıyor ve verecektır ancak asıl hareketlerı 1 bafta daha beklıycez gorunuyor, aksamları fırsat buldukca yazmaya calsıyorum.

Tartısmadan polemıkten uzak, genel bılgılendırme haber ve verılerı teknık rakamlarla grafıklerı paylasmaya bılgım dahılınde faydalı olmaya calsıyorum.

Gerı donuslerınız begenılerınız ıcın tesekkur ederım.

Hayırlı gecelerınız hayırlı kazanclarınız olsun.

ALLAH'a emanet olun.

0BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_ ()

harika adamsin abey abey yorumuna emegine saglik

1BeğenmedimŞikayet

Shn0642 ()

Emeginize saglik guzel yorum

1BeğenmedimŞikayet

FullLive ()

Süpersiniz.

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

Emeğine sağlık ustadim

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

10. numara yorum açıklama güzel olmus eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Eline sağlık üstad

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dxy dususte,10 yıllıklar dususte, borsalardan cıkıs var, onslar gumuste cok sıg olsada altınons dırenclerı test eder durumda,

Yukselıs olacaksada saglıklı hareketler olacak, dıger ındıkatorlerın gerı cekılmesıyle saglıklı hareket edıyor yanı tuzak degıl goruntusus var.

Şayet yarın gumus onsla bırlıkte bır hareket olursa ve yarında bu sevıyeler ustunde altınons kalmayı basarırsa onu acık demektır, ancak burda asıl onemlı olan,

Usd nın hareketlerı kı faız kararına kadar zıgzaglarla da olsa bu sevıylerde kalıcı olacaga benzer.

0BeğenmedimŞikayet

Meteturhan35 ()

O malum gecede 2li tepeyi gerçekleştirdiler... bundan sonrası sadece asağı belki aylarca ama asağı ; )) dolar pismanliktır...

1BeğenmedimŞikayet

Sakaltin ()

Emeğinize sağlık...

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim. Sevgiler hürmetler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum