Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 10:41:46
EUR 35.0951 10:41:46
USD 32.2846 10:41:46
ALTIN ONS $2384.1050 10:41:46

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

475 ne zaman gördü. İnanın onu bile unuttum. Ancak gerçekten bu konuda bir yola ihtiyacım var. Şu an dolara odaklandım. Bu işe de bir çözüm bulsam iyi olur. Teşekkürler. Kısaca ben sıkıldım artık kurtulmak istiyorum her yerde tersteyim gr dolar euro . İşi şaklabanlığa vurmaya çalışıyorum ama özünde keyif yok.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Gecenki hareketi değerlendirmemissiniz
475 gördüğünde 460 dan yakalayıp satıp 435 den alsaydiniz Gr artırmış kılıp kahvenizi yudumlardiniz

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Evet sizin için fırsat olabilir. Ben nerede nasıl terste çıkabilme ihtimalim var onu inceledim. Ortalam 470 ile gr da tersteyim. Unuttum aslında ihtiyacım olmadığım için bekliyorum sadece. Ancak @celik2119 öngörüsü gibi olursa yandı ben. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam gram iki bacaklı enstrüman
Ons ve dolar TL ayağı
Ons ve dolar TL beklentimizi destekleyen gram fırsatları
Dolar TL düzeltmeden sonra 4. Dalgaya giderken sepete gram eklemek için bir strateji

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Bu grafiğe göre görünen fırsat ya da ilk 420 mi değil mi.

1BeğenmedimŞikayet

İda ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

YalanAvi ()

İyi de senin bi öngörün, tahminin, analizin yok ki. Düşecek diyene de çıkacak diyene de, analiz yapana da aynı şeyleri yazıyosun sadece. Kelime hazinen değil de yaşın 12 sanki.

RepTiLe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet o bölgeye kadar sarkmasını

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AslanBen ()

Iyide dolar ya 7.50 7.60 gelmesi lazim yada ons 1620 f ilan hesaplamadim yani ons dan yana mi düşüş olcak

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Atma ziyaaa

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Aklın yolu bir!

AslanBen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YalanAvi ()

Bu da başka cümle kuramıyo :))

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi ben anlıyamadım geri çekilme mi bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

AslanBen ()

Abi bu celik de paslasmisti sanırım

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sen görme kardeşim sağda konfor var

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ne anladın?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum