Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0891 08:48:15
EUR 35.0491 08:48:15
USD 32.1584 08:48:15
ALTIN ONS $2392.1000 08:48:15

Konu: Tavsiye içermez

ASRN ()
Dolar

Herkese mutlu hafta sonları

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@AslanBen dolar/TL bu hareketi

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bunlar tahmini yapılardır daha aşağı daha yukarı yapabilir illa ki aynı şekilde çalışmayabilir de ve kesinlikle tavsiye içermez

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bundan sonraki hareketi a b c yapmasını bekliyoruz bu yapı dalgalı aşağı yukarı şekilde düşüşü sonra da yükseliş

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Oncelikle bu uzun soluklu grafik buna (w)haftalık gerçekleşmesi 1-3 ayı bulabilir

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

İnşallah inşallah çok amin

aVam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aVam ()

Bende inat yaptımda.. ama bu işte inat olmaz.. inat zarardır.. en azından paranın bir kısmını girip çıkacan..

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Amin.. kaçtı sizin ortalamanız? Ve neler var?

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Biz anlastik. Ben yine inatcilik yapmazsam yarı yarıya göndericez.

aVam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aVam ()

Baş ekonomist pet bu hafta beklediginiz rakamlar gelebilir dedi:)) hadi bakalım kaçırmayalım..

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Herkesin gönlüne göre olsun. yalnız benim önce henüz daha satmam ya da satabilmem gerekiyor:)))

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Aleykum Selam.. açılışta sattıklarımı yerine koymaya çalışacağım.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Bekleyip öğreneceğiz o halde birlikte. Selamlar

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Ben de anlamıyorum ama yorumlarınız güzel. Bakalım ne kadar doğru:)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Evet ben bayağı acemiyim galiba

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Ya da son mum ve a arasında mı. Henüz bulunduğumuz Aralık son mum ve a arası mi

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Merhaba. Öncelikle teşekkürler grafik için. Grafiği okumaya çalışıyorum yapılabilirim acemiyim en son mum tepeyi gördü 8.50 dedi aşağıya yolculuk başladı. 8.14 gördüğü nokta 2 midir cevaptan sonra devam edeceğim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yükselen Kanal içinde ki sarı bölgede yapabilecegi hareket
Önce dalgalı a bc

Deryax37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryax37 ()

yorumlarmısınız rica etsem

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

emeginize saglık tskler..

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@ASRN tşk ederim hocam emeklerinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum