Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 17:54:04
EUR 34.6627 17:54:04
USD 32.3613 17:54:04
ALTIN ONS $2301.3500 17:54:04

Grafiği gönderen: ramazan4747

froto :

kısmet bakalım :) verir mi 150 falan :)

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

FlzARIF ()

İnveoyu 34 alip 30 satmistim

Kadirgs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kadirgs ()

Abi froto 190 dan zarardayim zararkes yapsammi
140 -150 ye mi düsecek diyorsun
Ben grafikten anlamiyorum

Inveoda zarar 140 dan onun durum ne

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

@Kadirgs froto alt grafikten bakarsın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

@Recep35 froto aşağıda bak kardeşim , 140 150 bi ihtimal ama 175 altı her zaman 160 165 beklenilir.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

bana karşı örgütleşenlere de bu altta ki grafik gelsin :) siz duygusala devam edin biz de kazanmaya allah'a şkür

0BeğenmedimŞikayet

egeli80 ()

Sen 150 deyince çizdiğin grafikte 150 ye gelen çizgi bile yoktu da o yüzden yanlış mı yazdın diye merak ettim ağırlıklı ortalamaları bile 150 rakamı görmüyor neyse

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

şimdi efulim burada ne demek istediğini daha açık bir dilde söylersen sevnirim. Beni tanıyanlar konuşma tarzımı bilirler az çok. Ben oraya verir verecek demiyorum ki ama dimi ; ) zaten güvenen kalır bakmaz bile ama ben de gördüklerimi paylaşayım ki az çok kafada bişeyler oluşsun. neyse bol şans , kendine iyi bak.

Yeşil75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

aynen öyle , zaten ben de diyorum 173 188 arasına karar yeri diye bir işaret koydum bak ; ) ben 200 üstü kapanış yapmadığı sürece aşağıda bekliyor olurum ne zaman 200 üstü kapanış yapar o zaman alırım 220 ye kadar dururum , 220 geçerse zaten 400 bile gözüne çarpar

egeli80 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

egeli80 ()

SpanB eğer düz oluyorsa grafikte güçlü bir destek oluşturmalı diye biliyorum oda yaklaşık 50 günlük ma ya denk geliyor 173 lere falan

0BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Yok insanlarin lafına bakmak değil de doğru yerden alayım diye bekliyorum. Alcar'i tekrardan almadım pişman oldum bikac tavan daha gider bu gidişle. Bunda da pişman olmak istemiyorum.

1BeğenmedimŞikayet

acemigümüşcü1 ()

Katılıyorum görüşlerinize çok çok sağlam şirket. froto nun 150 ye düştüğü yerde bistin nerelere düşeceğini tahmin bile edemiyorum. Froto su olan arkasına yaslansın güzel günler yakın. 1 ay sonra 230 dan verir mi diyenler çok olacak bence

0BeğenmedimŞikayet

Enes_Eray ()

Ben de almayı düşünüyodum arkadaşım ama nerelerden girilir çok takibimde olan bı kağıt değildi bikac gündür baktım.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

bak orada mavi bir işaret var ; ) orasını merak ediyorum bakalım ne olacak.

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Bunu demeseydin iyiydi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum