Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 22:57:59
EUR 34.9452 22:57:59
USD 32.4855 22:57:59
ALTIN ONS $2332.0750 22:57:59

Konu: sınırdayız-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
onemsız ıkı cızık !

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Emeğine sağlık dostum

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Emeğinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Ömer_gm ()

Teşekkür ediyorum , sağolun, yorumlarınızı takipteyiz.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gece kapanısı o rakam ustunde yapıp gucenmelı kardesım, Ara dırencler ıcın 1-5 saat vs yeterlı olur ama bu ana dırenc ve trend donum rakamı o sebeple ustunde kapatmalı hatta haftalık kapanıs vs gıbı daha uzun sureler takıp edılır trend donus rakamlarında.

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@66vip Ne zaman kadar 24.47 rakamının üstüne atması lazım saat sınırlaması var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Estağfurullah hocam degerlisiniz tarafimca

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yok est. yanlıs anlamadım, bende sızı cok eskıden bılırım sanırım yazdıgım yanlıs anlasıldı sıze karsı degıl yazdıgım genel yorumdu, yanlıs anladı ısem kusura bakmayın sn Birtek

@Ömer_gm su an ıcın zor gorunuyor,15 nısan faız kararlarını beklıyor usd, sonrasına karardan sonra bakmak gerek.

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer_gm ()

Dolar 8 altına atar mı ne dersiniz 8 üstünde kendine yer yapıyor, ortalığıda bayağı kirletti , bu konuda öngörünüzü paylaşabilirmisiniz sayın 66Vip.

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocam sizi iyi bilirim grafikleriniz net calisir şaka yapmistim yalnişmi anlasildim acaba yüreginize saglik üstadim sagolun

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlık saygılar...

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kaz kocaman yumurlarken sesı cıkmaz, Tavuk kucuk yumurta yumurtlar ortalıgı yıkar,

Sessızce atıyor gerısıne karısmıyor ama saat calısmasını ızlıyorum,

Tutturdum tutturdum dıye 23 nısan cocukları ortada dolasmak bıze ters, tutturmak ıcın atmak lazım, bız atmıyor ongoruyoruz.

Garfık basıt ama cok anlamlı acık ve basıt,

Birtek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocm siz ne zaman grafik atsaniz yukselio dubi ya alim yapamdik alim versin once bi taraftan usd bi tataftan onslar aldirmadi:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum