Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0754 18:49:06
EUR 34.7128 18:49:06
USD 32.2559 18:49:06
ALTIN ONS $2319.5950 18:49:06

Grafiği gönderen: The_krall

arkadaşlar günl0kte ve 4 saatlikte ters flama oluşmuş ..doalrda gevşiyo bist 140 bin üzeri iyi olcak flama işl çalışır

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Temeli sağlam artarak gelen kazançları olcak o zaman o hisse çıktımı iki gün sonra şelale olmaz

Anodize_Psişik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anodize_Psişik ()

ben mesela bist 100 ü kesiyorum şu anda hedef rakamımım üstüne atarsa basarım parayı iyi hisselere

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Trend yakalamak için nakitte bekleyen pek yok burda .. bi kısım ben bilirim der alır bi kısımda peşinden gider böyle burası

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Çeşit çok hisseyee göre değişik hareketler tabi ben çok spek olmayan veya yükselmiş düşmüş yatay banda iki ileri iki geri yapanlarda tırtıklamayı seviyom :) çok çeşit yaomıyom bildiğim hisselerde vurkaç

0BeğenmedimŞikayet

Anodize_Psişik ()

yatırım yaparken hisse takibi yerine trend takibi yapmak lazım aslında. öbür türlü spekçilerin oyuncağı oluyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Bende matrix yok 1 tane uzun vade hissem var ellemiyom . Bikaç da devamlı alsat yaptıpım hisse var al verirse alırım sat verirse satarım

0BeğenmedimŞikayet

Anodize_Psişik ()

matriks programı varsa inceleyebilirsin aslında. yabancılar nereye yatırım yapıyor nerden çıkıyor bakmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Onuda takip edelim haftaya belli olur yön bence artık nere kırarsa ona göre pozisyon almak lazım .. ben umutluyum endexden doları patlatacaklar bence ikili tepe yapmıştı birde bence p. y mal topluyo burda bana göre tabi kendi düşüncem

0BeğenmedimŞikayet

Anodize_Psişik ()

bir de sıkışmalarda bolinger orta bandına bakmak lazım. fiyat üstündeyse genelde yukarı atıyor. bist 100 için aşağı kırması büyük ihtimal malesef

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Doğru ben yukarı bekliyom napam :) öyle düşünüyom hep aynı olmaz sonunda sıkışır iyice orda bakmak lazım nereye kırarsa artık

0BeğenmedimŞikayet

Anodize_Psişik ()

Ters flamalar genelde aşağı kırmaz mı hocam? ben en azından aşağı kırar diye biliyorum ama

0BeğenmedimŞikayet

Holmes27 ()

İnşallah hocam kağıtlara da yansır da bir flama da biz yaparız dolar gibi

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Flamanı sonunda yukarı döner işl aşağı giderse topuk :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum