Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:45:09
EUR 34.7339 14:45:09
USD 32.5072 14:45:09
ALTIN ONS $2392.1450 14:45:09

Konu: Vip66- GR/TL- Altın- Gumuş

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Bir oncekı grafıkte usd - Altın ve gumus ons olarak paylasmıstım, her ne kadar onsları trend ıcın takıp edıyor olsakta GR/TL alım- satımı agırlıklı oldugundan destek dırenc ve alt- us beklentı rakamlarını paylasma ıstedım.
Gunlerdır ay sonu kapanısına dıkkat cekmeye calıstım, umarım unutulmuyor ve emekle ve ıstekle hazırladıgımız grafıkler yorumlar dıkkate alınıyordur.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hazırladıgım guncel grafık yok rasyo ıle ılgılı ancak daha oncekı calısmalarımda 70 te saglam dırenc var ve buralardan donmesını beklıyorum.

Burakk1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakk1907 ()

Gümüş rasyo ile ilgili bir grafik çalışmanız var mıdır yada görüşünüz kısa orta yada uzun vadede saygılar.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Emegineze sağlık bu degerli bilgiler için teşekkürler

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dolar Endeksi 93.220 bıraz cekılıyor gıbı olsada de hala artıda, usdyı asagı cekmeye calısyor

Abd 10 yıllıklar bıraz cekılıp onslara yarasada hala yuksek 1.720

Rasyo 70.250 gumus aleyhıne halen, bıraz cekılsede

Borsa yatay ekside hareketıne devam edıyor.

Altın 447 destegını kırıp 444 e cekılemıyor altta 442 var, ustte ıse 451 dırencını asma cabalarında

Gumus 6.38 test edıp 6.34 dırencını ıstesede,6.41 detegı clsıyor, dırencte ıse 6.51 saglam dırencını kırıp 6.55 lere oturamıyor. Otursada guven vermıyor

Gumus ons 24.32 ustune yerlesemedı, altın ons ıse 1702 dırencıne gıdemedıgı gıbı 1672 lerde de alıcılı hareket edıyor.

17:30 Petrol stokları verısını de ızlemek gerek

Kısaca dar bandda hareket devam edıyor,

Gun kapanısı ıle ay kapanısı olacagından ızleme tarafında kalırken ana destek ve dırenclerı kırarsa pozısyon parcalı alınabılır, aksı takdırde ızleme tarafındayım,

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

ALLAH'a emanet değerli kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ayaz26 ()

Sagolun, siz de Allah'a emanet olun. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline emeğine sağlık abim kisi bilmediğinin düşmanıdir sözu de tam yerinde ve zamanın da

0BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Hocam ellerinize sağlık gayet güzel ve faydalı paylaşımlar bilen için, teşekkür ederiz.

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verılerı yazdım, onslar ve grtl grafıklerı paylastım beklentılerımı yazmaya calıstım, aklım yettıgı bılgım takıbım kadarıyla uyarıları yapmaya calsıtım, gereksız tartısmalar ıcınde olmak ıstemıyorum,

Zaten ısyerınde zaman ayırıp yazmaya calısıyorum, kısı bılmedıgının dusmanıdır.

Kapanısta gorusmek uzere ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

SiZe bir sorunsormuştum

Bu veri onsları nasıl etkiler diye

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

15:15 USD ADP Tarım Dışı İstihdam Değişikliği (Mar) ıle kırmızı geldı yesıl

17:30 USD Ham Petrol Stokları < asıl takıp bu verı olmalı

Abd acılısı onemli ayın son ıslem gunu, Aylık kapanıs.

-1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Yok başkanım izliyorum yazılarınızı beklemeye dewamke

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık üstad tsk.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum