Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0843 12:32:09
EUR 35.0329 12:32:09
USD 32.2881 12:32:09
ALTIN ONS $2382.4450 12:32:09

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar buda daha önce attığımız fincan kulp ve bu gün kırılma yaşanmış hali resimlerde görülüyor afiyet olsun

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Bilmukabele:) her daim sevgi ve selam olsun:))

EYLÜL_BERİL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Çok teşekkür ederim Müge hanım. Hepimizin gönlünce olsun inşallah. selamlar sevgiler

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Gecmis olsun, ailece rahat ve huzur icinde gonlunuzdeki eve kavusmanizi en kisa zamanda dilerim..

1BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Çok teşekkür ederim Akif hocam. Saygılar

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Yok hayır Müge hanım keşke öyle olsa. Aldığımız ev küçük bir evdi iki çocukla yetmeyecekti ama yine de bir ev sahibi olduğumuz için çok mutlu etmişti bizi. Ama yaşanan bazı sorunlar nedeniyle satmak zorunda kaldık. öncesinde bir miktar artmıştı , evden de kalınca ikisi ile ev alabilir miyim derdindeyim. Ev aldığım mutluluğunu paylaşmıştım ve sizlerede dua etmiştim ama böyle bir şey yaşadığımızı yazamadım.

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

2. evi mi alyorsunuz @EYLÜL_BERİL , hayirli olsun diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Sağol hocam

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Rica ederim hocam al sat konusu hariç istediğin soruyu istediğin zaman sorabilirsin müsait oldukça sana cevap yazarım. bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Tamam Akif bey saygı duyarım. teşekkür ederim vaktinizi aldım. iyi çalışmalar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam Müge hocam sağolsun değerli bir arkadaşamız. lakin ne alıp satman gerektiği konusunu sorma. nedeni ben kesinlikle tavsiye vermem veren biriside varsa ondan uzak durun. nedeni piyasada kesin diye birşey yoktur. durum bu iken şunu al şunu sat demek doğru olmaz. ben gördüğüm ne varsa grafikte paylaşıyorum zaten. siz o grafiklere bakarak kararınızı kendiniz verin.

1BeğenmedimŞikayet

EYLÜL_BERİL ()

Akif Bey merhaba, ben ev almak için birikim yapmaya çalışıyorum. TL de kaldım . sizin adınızı ve size olan güveni bu siteden ve Müge hanımdan biliyorum. Piyasadan anlamıyorum. Lütfen yardımcı olurmuşsunuz? Ne alınır şuan da? sorumluluk bana ait. Düşüncenizi yazarsanız çok mutlu olurum. Dolar sizce nereye kadar gider?

0BeğenmedimŞikayet

Onurozgr ()

Eline sağlık usta beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Ellerinize sağlık, ömrünüze bereket

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum