Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 18:40:44
EUR 34.8277 18:40:44
USD 32.5489 18:40:44
ALTIN ONS $2326.7000 18:40:44

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Dolar
Merhabalar. Genelde Gümüş Formundayım. Bu çalışmayı Buradaki arkadaşlarım da incelesin istedim. saygılar bol kazançlar.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Gerçekten öngörülenrinizi ilgi ile okuyorum. @selcukcelik. Elinize emeğinize sağlık. Hayırlı akşamlar

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Doğru politikalar ve iç istihdam yolları bulunabilirse neden olmasın. Şu görünen tabloda çok zor.

Aysl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aysl ()

6 lı rakamları tekrar görür müyüz sizce?

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Az önce engellediğim bir vatandaş yükselirken sesimin neden çıkmadığını sorğulamış. E her dakka niye sesimiz çıksın ? gideceği yeri zaten işaret etmişim yazarak ve çizerek. Mahalle dedikodusu mu yapalım ses çıkmaktan kastı anlayamadım

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

hocam aylık kapanışı ne zaman olacak. nisan geldi. bilmediğim için soruyorum. 25,5 üstü kapatmadı. yanılıyormuyum

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Alımı geçen hafta yapmıştım 24,45 den . Şuan aylıkta 25,55 üstü kapanış yapamadığı sürece 22,89 rakamı görünüyor. Hacim zayıf olursa 25x üstü aldığımı satarım aşşağıyı beklerim. Yeni haftaya bakacağız.

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam gümüş gram alım yaptınız mı ? Yapmadıysanız hangi seviyelerden yapmayı hedeflediniz

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ons'larda gaplı açılıştan bahsettim. Gap kapalı olan piyasaların açılışının ardından gelen harekettir. Anlık yazmıyorum sürece dair öngörüde bulunuyorum.

aVam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aVam ()

Piyasaların tatil olmasını hesaba kattınız mı?

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Günaydın arkadaşlar

USD/TL tarafında beklediğim hareketler sorunsuz işliyor.

Üçğen kesişme noktası altındayız ve Düzeltme kanalı aşşağı yönlü kırıldı.

DXY de takip ediyorum 92,89 Aşşağı yönlü satış yemeye devam ederse USD/TL 7,80 düzeltmesi hız kazanacak.. DXY ' nin bu kırılımı Ons ' larda yukarı yönlü Gaplı açılış getirir.. Bol kazançlar saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

Emeğinize sağlık selçuk hocam, çok açıklayıcı ve kıymetli bilgiler,
tekrardan çok teşşekürler , hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Teşekkür ederiz arkadaşım... Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

Sürekli gümüş sayfasında durmayın:)) Ara sıra buralara da bekleriz.

0BeğenmedimŞikayet

Realty_word ()

Selçuk hocam ben batmış biriyim elimde biraz TL kaldı ne önerirsiniz selamlar

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben teşekkür ederim. Gram tarafında USD ' deki kararsızlıktan ötürü henüz önğörü oluşturamadı bende , Ancak Mevsimsel Döngü Buraları dip yapar ise Ons kanadında 1760 görünmekte. Döngü etkisinden çıkamaz isek 1550 USD ' e kadar düzeltmesine devam etmesini bekleriz. Ytd diyelim. Saygılar

mfsa için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Önce 8,03 ' den onay almaya çalışır . Derinleşir ise Formasyondaki kulp'u tamamlamak ister ve 7,88 e kadar düzeltmeye devam eder. iyi okumak gerekir bu formasyonu . Tamamen çalışması halinde 7,88 düzeltmesinin hedefi 8,81 bölğesi. % kaç çalışacak yurt içi s/iyas/i gelişmelere ve DXY ' nin Dünya genelinde nekadar geri çekileceğine bağlı izleyip göreceğiz.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

Kardeşim teşekkürler. Ons veya gram altın içinde tahminlerinizden istifade etmek isteriz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

8.20 kırılmazsa 8.03 gelir diye anladım

1BeğenmedimŞikayet

İnan44 ()

Emeğinize sağlık hocam ayrıca paylaşımlarınıza devam ettiğiniz için teşekkür ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Eline sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Bahaattin ()

Tsk olmayacak bir formasyon degil faydali olmus . Bir parca tl ile bekliyorum bakalim neler olacak

1BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Güzel çalışma kardeşim
Emegine saglık

Saygılarımızla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum