Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:09:43
EUR 34.7748 21:09:43
USD 32.4684 21:09:43
ALTIN ONS $2337.9850 21:09:43

Grafiği gönderen: DAHDr

⭐⭐DAHDr ()
Sterlin

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Dolar önümüzdeki hafta içi nasıl bir yol izler hocam saygılar

DAHDr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Sn @Horozuğur20 Amerika saatiyle 9.5 a kadar sana iznim yok :)) ytd

Horozuğur20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Horozuğur20 ()

Umudum hocam sakın kulpunu yaptırma engel ol 6000 dolar'da bekliyorum saygılarımla ytd. :))

1BeğenmedimŞikayet

Konyalimm ()

Hicam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Sn @Nevkar1976

2BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Formasyon gereği kardeş çanak kulp FM u. Hedefi 9.53 şaşma yok. Kulpunu yaparsa 7.76 a kadar çekilebilir yazdım. 7.76 kesin gelir mi bilinmeZ. Bugün mesela 7.98 den bi geri dönüş var. Mevcut konjonktür de buna zor izin verir. İşimiz zor. Doları tutabilene aşkolsun. düşüncelerim bunlar... ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam selamunaleykum

Dolarda 7,76 beklentiniz nedir acaba

2BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

bu çanakfm dolarda kulpunu yapıyorsa 7.76 a kadar çekilebilir.. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Amin hocam çok teşekkür ederim. :)))

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hüzünbaz hocam tekrar grafik atma yetkisi almana sevindim

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

yıldızların hayırlı olsun. darısı olmayanların başına

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Çok teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Birkaç ay içinde geleceğini düşünüyorum. Ytd.

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Horozuğur20 ()

Umudum hocam 8,20 tl'den 6000 dolar alındı saygılar ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Elinize sağlık hocam bu hedef için zaman öngörünüz var mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

sagol hocam:biz zannediyoruzki yerli mmali yurdun mali ama malesf faiz lobisine hizmet ediyoruz yasadıgımız gerçekler iyi analize bile gerek yok bakmaamız gerekiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum