Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 21:43:34
EUR 34.6765 21:43:34
USD 32.2513 21:43:34
ALTIN ONS $2312.4400 21:43:34

Grafiği gönderen: Silvercompetant

Gümüş fiyatı 24.55'te beklediğimiz hedefimize ulaşmayı başardı ve yükselişle 25.00 civarında dalgalanmaya başladı, stokastiklerin pozitif ivmesini kaybettiğini ve aşırı alım sinyallerini net bir şekilde gösterdiğini fark etti, bu da negatif işlemlere devam etme ve 24.00'e kadar uzanan negatif hedeflere ulaşma şansını destekliyor.

Bu nedenle, 25.50 seviyesini aşıp üzerinde kalmadıkça önümüzdeki dönem için düşüş eğilimi göstermeye devam edeceğiz.

Bugün için beklenen işlem aralığı 24,40 destek ve 25,50 direnç arasında.

Bugün için beklenen trend: Düşüş

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Tesekkür ederim hocam

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

Mmmhhh. Doları kaçtan hesaplıyosunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Hocam merhaba sizi tvitterde bulamadim ama adinizi cok duydum. Gumus ve altin alacagim dolunay dönüşünde dip arayışı arar diye henüz buralardan alim yapmadim ful tl deyim . sizin ilk alim yeriniz neresi olacak saygilarimla

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Kimbilir ama formasyon düşüş yönlü, 25.50 üzerine atması lazım.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

İlk önce 24.40 mı gelir, 25.50 mı

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam gümüş grafiğine baktım da, burdan 24.40 ları test edip ordan yukarı çıkar demissiniz doğru mu? Ama 24.40 ları 1 kere test etti onu almamışsınız grafiğe?

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tesekkur ederim tunahan hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Azra hanım , risk algınıza göre yaptığımız bu kademe anlayışı hiç de fena değil ben 6.05 lere kadar kademe yapsam da 6.12 altının gelebileceğini sanmıyorum

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tunahan hocam hayirli aksamlar ben alim emirlerini şöyle verdim 6.15...6.18...6.24 olarak sizce uygun mudur tavsiyelerinizi önemsiyorum teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Evet acik bir şekilde gösteriyor, ben boşalttım yuzde 80 ini gumusun elde yuzde 20 kaldı ortalamasi düşük.

Kesinlikle sepet öneriyorum herkese , tek bir emtia ya bağlamayın paranızı.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

kısa vadeli al sat için gün içiişlem yapılacaksa daha mantıklı , bütün bankaların borsa işlemleri arasında var diye biliyorum , ben iş bankası mobil borsadan alıp satıyorum

Vlkyasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Eyvalah hocam cevap icin tesekur inşlah alim firsati verir

0BeğenmedimŞikayet

Vlkyasan ()

Hicam gms fon almak daha mi mantikli ve nerden alabiliriz

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ben önümüzdeki iki gün alım fırsatımız gelebilir diye öngörüyorum

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Insalah hocam alim firsati verir bende ful tldeyim yarin firsat verirmiki

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

cuma günü yüklü miktasrda GMSTR gümüş fonum vardı onu da sattım , gümüşlerin tamamını zaten pazartesi sabaha karşı çok iyi fiyattan satmıştık , FULL TL

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Hocam elinizde gumus varmi yoksa tldemisiniz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

dün zaten ters flmama formasyonu grafiğini paylaşıp fibo desteği ile gelebilecek alım fırsatlarını yazdım , PY formasyonu tam çalıştırırsa 22.650 seviyeleri dahi var , profilimden bakabilirsiniz

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam 24.400 kırılırsa 24.200 e mi yoksa 23.90 a kadar gidebilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Elinize sağlık kardeşim, grafikte ters flama formasyonu mevcut, flama sapı kadar aşağı fiyatın düşeceüiği öngörmek de yanlış olmaz , dolayısı ile 24.400 desteği kırılma ihtimali hala var çünkü formasyon hala çalışıyor. En azaından tekrar o seviyeyi görebilir , Bu da alım bekleyebler için güzel bir fırsat olabilir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum