Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 00:51:26
EUR 34.9236 00:51:26
USD 32.5562 00:51:26
ALTIN ONS $2337.9850 00:51:26

Konu: dikkat ! -66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Elıps ıcındekı tehlıkelı mum olusumuna dunden berı dıkkat cekıyorum.Acılen yon bulmalı.

24.84 kırılmamalı, kırılırsa 23.70 ve 22.60 tehlıklelerı var.Yukselen kanal alt cızgısını kırmıs olur.
21 ema ustune25.41 Acilen 25.54 ıle kanal ıcıne girmeli, 26.08 ıle rahatlamalıdır.

Usd ıle yukselıs tehlıkelı, acılen onslarda hareket olmalı.

Hep dıyorum usd kesınlıkle takıpte olmalı, Dxy ıle usd nın guclenmesı Onslar uzerınde asırı baskı yapıyor.Usd ıle yukselısler kar satısları getırır.Saglıklı yukselısler ons ıle olur.

10 Yıllıklarda ayrıca onslara baskı dolayısıyla usdnın guclenmesıne neden oluyor.

SAYGILAR...

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Teşekkürler abi uyarıların için

0BeğenmedimŞikayet

Ilgaz1818 ()

Bekleyeceğiz anlasilan

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dolar Endeksi 92.812

Abd 10 yıllıklar 1.653

Abd yesıl actı borsalar yukselıste

Bist 1.57 puan dususte

Onslar stabıl alt ust destek- dırenc arası gun ıcı hareketı devm ettırdı.

Usd 8.02 dırencını kırma denemelerınden teyıt alamadı.

446 dırencını altın kıramazken- gumus 6.51 ana dırencını kıramıyor.

Izlemeye ve takıbe deva edıyoruz.

Onslar dırenclerı kırmalı onslarla yukselısler saglıklı ve kalıcı olur.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Merhaba hocam Efem09@ nickli arkadaş neden engellediğiniz soruyor herhangi bir saygısızlığı olmamış size iyi birisidir

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kapanısa baglı dedıgınız gıbı, ama dusecek dıye bır sart yok sadece sıkısıklıgın bır yone gıtmesı gerek, Dxy-10 yıllıklar vs gıbı sebeplere ay sonu kapanısına yakın olmamız tedırgınlık verıyor.
Kapanıs onemlı tabı hafta sonu kapanısı bu gun olacak, dahada onemlısı ay sonu kapanısına kadar takıp edılmelı.

@Krşt bakıyoruz hemserım ızlıyoruz, bu pıyasada olmaz denen rakamların hepsını gorduk, mesele ne kadar sabredılecegı, Nasıbımızde olanı alırız kovaladıgımızdan cok.

Ne kadar cabaladıgınızın onemı yok, gun sonunda yakaladıgınız nasıbınızdır der eskıler.

Ö_F_Tuğcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@66vip vip bu seviyedeki gümüş ons (kapanış da bu civarlarda olusa-25,1x) haftaya düşüş tehlikesi devam edebilir diye düşünmemiz doğru olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

vegas77 ()

Amin, Cümlemizin.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı cumalar şener .

Cumleten cumamız mubarek olsun,

Sener81 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

Emeklerin yeter saygıdeğer üstadım. Hayirli cumalar

9BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı arkadaslar gerı dunus yapan arkadaslara begenı hakkım bıttıgınden begenı veremedım, gerı donusler ıcın tesekkur ederım.

Ben gordugumu soyledım, gerısı nasıl ıstıyorsanız oyle dusunebılırsınız. Yukselırse de dusersede sahsım adına sorun yok, ben bılgılendırme amaclı teknık gorunumu gosterdım, almak satmak, usd ıle kar beklemek, pozısyon korumak sızlere aıt.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_şanlı ()

Büyük profesörsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Fatih1976 ()

Tamam da görünen köy klavuz istemez dolar güçleniyor pazar akşamı gibi olması içten bile değil. Dediğiniz gibi doların yükselmesi ile bir de kâr satışları kaçınılmaz olacak ons da haliyle gerileyecek

0BeğenmedimŞikayet

atesbey06 ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

halikarna ()

Senin hakkını ödeyemeyiz ya vallahi Allah razı olsun ticaretinin bereketine bin katsın

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Saygı bizden hocam.

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam siz gümüş aldınız mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum