Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:59:57
EUR 34.9694 07:59:57
USD 32.5800 07:59:57
ALTIN ONS $2315.3950 07:59:57

Konu: 26.03.2021-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Aşırı emek içerir :)))

Usd Destek 7.82 - 7.77 , Direnç 7.87 - 7.95

Altın Ons Destek 1733.12 - 1727.82 , Direnç 1737.41 - 1741.69

Altın GR/TL Destek 424 - 435 , Dirençler 441 - 449

Gumus ons Destek 25.39 , Direnç 25.68 - 25.86

Gumus GR/TL Destek 6.41 - 6.35 (pivot 6.21) Direnc 6.56 - 6.61

1.Kanal : 24.50 ile 25.35 arası dusus kanalıdır.

2.Kanal : 25.35 ile 26.63 arası yukselıs kanalıdır.

2.Kanal : 26.63 ile 29.39 arası tavan kanalıdır.

1.Kanal aşırı alım-2.kanal normal al- sat-3.kanal sat kanalıdır.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dolar Endeksi 92.812

Abd 10 yıllıklar 1.653

Rasyo hafıf gevsedı 69.57

Abd yesıl actı borsalar yukselıste

Bist 1.57 puan dususte

Onslar stabıl alt ust destek- dırenc arası gun ıcı hareketı devm ettırdı.

Usd 8.02 dırencını kırma denemelerınden teyıt alamadı.

446 dırencını altın kıramazken- gumus 6.51 ana dırencını kıramıyor.

Izlemeye ve takıbe deva edıyoruz.

Onslar dırenclerı kırmalı onslarla yukselısler saglıklı ve kalıcı olur. Usd ıle yukselısler kar satısı getırır.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Emeğine sağlık hocam şu an hepsi takibimde bakalım ne olacak kısır bir döngü var 10 yıllıklar 1,64 üzerinnde dolar endexi 92700 de bekleyip görecez ytd.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Teşekkürler

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dxy 92.700 ustunde 93 lere dayandı < usd yı yukarı yonde tetıkler

10 yıllıklar 1.630 ve ustune atıyor, enflasyon beklentısı ıcerır < onslar acısın dan ıyı degıl

Bıst hafıf yukarı yonlu actı stabıl sayılır.

Abd borsaları hafıf yukselıste alıcılı gorunuyor.

Usd takıp edılmelı 8.02 onemlı ust dırenc.

Gumus ons 25.24 ust dırencını kırmaya ugrasıyor ancak 26 ustu dırenclere atmalı alt destek,24.84 kırılmamalı.

Gumus gr/tl 6.51 onemlı dırenc,

Altın ons 1727.82 alt detek,1719.25 onemlı destek ıken dırenc 1733.12 onemlı dırenc ıse 1737,1741,1747 ve trend dırencımız 1755.57

Altın gr/tl 438 destek ıken tren destegı 424. direnc ise 447

Avrupa zırvesı acıklanması onemlı haber beklentısı ve euro bolgesı verılerı ızlenmelı.

İlerleyen saatlerde gorusebılmek umuduyla, ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Başkan hayırlı cumalar bakalım neler yazmışsınız

1BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Aleyküm selam hayırlı cumalar abi

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Selamun Aleykum 'Cumamız mubarek olsun'. Hayırlı işler ve bol bereketli günleriniz olsun.

Geceden itibaren yazdıgım yorumlarda piyasa ve hareket alanımızla ılgılı bır cok konuda acıklama ve paylasım yapmaya calıstım. Profılımde son yorumlar ıcınde verler, grafık ve teknık bılgıler vs bulunuyor, bakmak ısteyen arkadaslarıma hatırlatırım.

Hafta sonu kapanısı yasıycamız bır gun oldugunu ve ay sonu kapanısına dayandıgımızıda hatırlatmak ısterım.
10 yıllıklar, dxy, rasyo ozellıkle takıbınızde olsun.
SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Emeğinize sağlık teşekkürler...

0BeğenmedimŞikayet

Urart ()

Tebrik ederim yorumların ve çalışma smalarin için full beğenilerim sana

1BeğenmedimŞikayet

Parion ()

Grafikleriniz için ellerinize sağlık. bi sorum olucak 433 ten gramlarımı çıktım tekrar alttan alım fırsatı verebilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Ee bana etmiyorsun hiç neden

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Ama öyle:))

Robin_Hood55 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bastacısın hakanım senınde emeklerın odenmez. Senın nezdınde gerı donus yapan ve emege saygı gosteren en azından acıp okuyan herkese tesekkur ederım

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıklerı en basıde ındırgeyerek cızıyorum- anlamayanlar ıcın acıklama yazıyorum- verı haber akısları vs acık ve acıklayıcı sekılde yazmaya calsıyorum.

Detaylı acıklayacı ve anlasılır olmasına ozen gosterıyorum, okumayı bılen herkesın anlayabılecegını dusunuyorum, daha acık nasıl yazılabılır ıste onu bılemıyorum.

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Robin_Hood55 ()

:):):):):):):):):):)

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim. Döktürmüşsün yine. Yanına jetonmatik koy. Jeton atmayan göremesin:)))

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Emeğine sağlık yozgatli ustam buram buram emek kokuyor

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Emeğine sağlık like verim mi yine kızar engellersen diye soruyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Peki benim gibi anlamayana Türkçe mealini gasaniz zahmet olurmu?

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Eline sağlık teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum