Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:13:15
EUR 34.7339 13:13:15
USD 32.5072 13:13:15
ALTIN ONS $2392.1450 13:13:15

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Yoğunluk ve yorğunluk içinde anca bu kadar oldu arkadaşlar.Mazur görün lütfen.Cümleten iyi geceler dilerim.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HurdacıCocuq ()

Sanırım sirkelemeli başlar ama yükseliş dolarla birlikte olur Ons şuan aynı seyirde devam eder düşüncesindeyim en sonki gerileme 43x rakamlarında olur sert düşerse ytd

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Yükselip düşme olacak . şimdi nasıl nereden Alınır. Doğru diyor her birey kendi riskini alır. Gece olsun hangi yöne gidecek bakalım

1BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

teşekkür ederim hocam selamlar

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Hayırlı Cumalar kardeşim. Gümüş şu an direnç seviyesin de, bugün cuma haftanın son günü, daha yukarı gidermi, bir şey söylemek zor. Gümüşte fırsatlar bitmez, mutlaka alım fırsatı da verecektir. Ben buralardan alım düşünmüyorum. YTD.
Kazancınız bol olsun..

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

selamlar hocam hakan hocam çevrimdışı da siz alımları bitirdiniz mi acaba. ben ful TL de kaldım ne yapabilirim sizce

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Sen anlama zaten napcan anlayipta

ÖzLeMm09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Eyvallah abi selametle saygılar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Güzel bir gün sonu özeti, iyi geceler kardeşim..

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can Kardeşim, piyasa gereken mesajın yüzde ellisini verdi. Geriye kalanıda faizlerde doğrudan indirime gidilmedi diye saklı tutuyor. Devamı, yazım çıkmayınca profilime kopyaladım. Oradan bakıver can Polatım. Selam ve dua ile.

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Anladim şimdi sağol altın kalplim:)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele kardeşim. İyi geceler diler, sevgilerimi sunarım.

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ekmeğimizin derdindeyiz abi. Çok şükür bugünde gerekeni yazdık, yaptık. Bir de @ÖzLeMm09 zamanında yapsa. Gram altında 434 kırılmadıktan sonra 446 çalışır, üstü kapanışlar ilk aşama yoksa yataya bağlar dedim. Dolarda 7.69-7.70 en önemli yer, aşağısı olmadan olmaz. Yoksa yukarıyı hedefler dedim. Yukarıda dört saatlikte 8.02 günlükte 8.05 geçilmeden olmaz dedim. Şimdi tam ortanın üstünde ne yapacağız diye soruyor güzel kardeşim.. Bu saatten sonra anca beklenir. Hangi rakam geçilirse ona göre pozisyon alınır. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Emeğine sağlık ustam, bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Ben neden hiç bisey anlamadimm:((

xxrengum için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ÖzLeMm09 ()

Şimdi hangisi gelir 405 mı ben hiç bisey anlamadim ama emeğine sağlık hakan hocam

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Abi eline sağlık hani şöyle derler yüksekten yükselecek diye diye balyoz vurmasınlar bi zamanı vardır diye dusunuyom tepki çok zayıf kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Bozacam daha ibrahim 520 de bi kez bozacağım:):)

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Emeğine sağlık kardeşim, sabah bana attığın gümüş mesajındaki rakamlarda güzel çalıştı, iyi geceler...

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Sevgi gönülden gelen bir duygudur arkadaşca sevsen raziyim yine :):)

Doğrudur abi ölçemem ama seni sevdiğimi söyleye bilirim :):)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Sagol abim, bilmukabele

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hoş gördüm adaşım. Rabbim, zorumuzu kolay kılsın inşallah. Her daim sevildiğini unutma.

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Adas abim eline emegine saglik, hosgeldin bu arada

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bazıları grafik bekler, bende seni. Aramızda ki fark bu. İtiraf et Mustafa, ben seni daha çok seviyorum, doğru mu:)))

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Güzel kardeşim, çok teşekkür ederim. Saygılar hürmetler.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sen hala altını bozmadınmı abi ayıp çok ayıp:))

Mustafa_abi_18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Eline emeğine sağlık can abim. Teşekkür ederiz. Sevgiler, Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_abi_18 ()

Evet işte bunu bekliyordum :):)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum