Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:59:34
EUR 34.9839 00:59:34
USD 32.2051 00:59:34
ALTIN ONS $2414.8350 00:59:34

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şimdi ilk grafiğimiz gümüş ons fiyatı . Bu grafikteki rakamları nasıl kullanırız diye kılavuz yayınlıyordum. 25,38 aşağısını göstereceğini 2 gün önce belirttim ve alım yapacaklara açık seçik davulcu ile zurnacı amca ile yazdırdım. Kırmızı yatay alt çizgi gümüş onsun kale kapısını teslim edeceği yer olarak görüyordum , bugün o seviyeden 24,45 seviyesinden dönüş yaptı.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dün gece piyasalar kapalı iken normal kavgamızı yapıyorduk, bir üye geldi ve yeter sizin tartışmanızı mı okuyacağız, hiç grafik yok, abaliz yok diyip tribi atıp gitti. Böyle arkadaşlar için alt grafiği ve grafiğin ana yorumunu tekrar yayınlıyorum. O altta kırmızı çizgi diye yazdığım seviye 24,4 seviyesi. Şimdi çok dikkatinizi çekmek istiyorum , bu kadar doların yükselmesine rağmen gümüş ons bu 24,4 seviyesini çok sağlam şekilde korumakta. Bu seviye illa 24,4 olacak değil üç aşağısı beş yukarısı olur, bunada min.4 saatlik bir mum ile bakarız.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Buda hatırlatma. Grafikde kendi yazdığım yorumları okumanız faydalı olur.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Evet cıktı hocam

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt yorum çıktı mı?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bunu geçen gün şöyle yazdım. Bir arkadaş reddit bile bu fiyatlardan almaz demişti. Onların 6,5türk lirası ile gram aldığını düşünüyor ki böyle yazdı, ons 30 dolardan 25 dolara düşmüş ve onlara bu çok iyi düşük bir fiyat ve elbette alırlar ucuz olanı. Fakat şu günlerde Türkiye içpşyasasına yönelik güven endeksi düşüşü ile meydana gelen dolar kurundaki olan yükseliş onsları baskılıyor, bu kadar yüksek ve ne olacağı belli olmayan dolar var iken onsun üst dirençleri test etmesi gecikir, durum belirginleşse ve dolar yine 7,5 8,6 arası bile olsa ons artar, ama belirsizlik işi bozuyor. Ytd

ÖMER1532 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÖMER1532 ()

Günaydın hocam. Sizin nezdinizde tüm arkadaşların kandilini kutlarım. Galiba bir müddet ons dan iş çıkmayacak ve dolar işi götürecek diyorsunuz. Lakin ons bizim dışımızdaki ülkelerde örneğin almanyada olsam çok ucuz değil mi? Bu nedenle her an çıkma ihtimali yok mu?

0BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Sağolasın onur hocam

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Dün yazdığım bu alt senaryonun dolar yönlü olabileceği yönlü daha fazla ihtimal olmaya başladı maalesef. Maalesef diyorum çünkü dolar artışı ile kazanacağımız kâr beni sevindirmez. Lakin bu doların bir şekilde sert geri dönüşü olacaktır. Ben 8,5 seviyesinde ons kaç olursa olsun gümüşü bozmayı düşünürüm. Doların düşmesinin akabinde onslara yönelim olması muhtemel olur. Alttan aldığım her seviye benim için kârdır.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Dolar tahminini nokta atışı, tebrik ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam gapli acilista ne grm gms ne usd nede digerlerinde gap boslugu duruyor degilmi 4 gune kapamasi gerekmiyormuydu yarinda olmazsa pazar gecesi gapi kapatarak acabilirmi yada gap ne zmn kapanacak

0BeğenmedimŞikayet

Mertkan1983 ()

Abim ytd degilde su durumda bekletekmi yatirim tavsiye olmayan birsey dermisiniz bana

10BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ons yönlü alım düşünün diye yazıyordum. Bugün sabah bir arkadaş reddit 30 31 Mart'ta hareket yapacaklar demiş, başka bir arkadaşta " bu fiyatlardan onlar bile almaz " diye yazmıştı. Anlaşılan gram TL olarak bakıyor olaya, yabancılar 6,4dan almıyorlar 25 ons alıyor yani 5 dolar düşmüş onlar için. Gerçekten onlar için ucuz bir gümüş var. 1 Şubat'ta 30 dolara çıkarttılar yani. Dolar yönlü bir senaryo geliyor aklıma. Doların yarında ateş söndürmezler ise haftaya 8,3 8,5 bandına gelmesi muhtemel olur, bu durumda onsları bir süre daha aşağıda tutacaklardır, ne zamanki dolar geri çekilmeye başlar hızlıca, o yüksekten satılan dolar ile yine hızla ons'a geçilir ve onslarda seri yükselişe başlar diye düşünüyorum. Ytd

Atilla5541 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Stkyl ()

Canlı yorumlara göre hareket edenler, grafiklere pek takılmıyorlar:)
Mesele, 'Kılavuzu'n doğru olması.

0BeğenmedimŞikayet

Atilla5541 ()

Bugün alım fırsatını kacırdık hocam maalesef fırsat vermişti

10BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Aslında benim mapusta olmam mühim olmuyor, eski yorumlarım gelecekte neyi nasıl yapabileceğimizi hareket yönümüzü bildiriyor. Destek ve dirençlerde mumları nasıl , kaç saatlikte takip edip olasılıkları satın alma veya satma işlemlerini yapabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_beyfendisi_06 ()

Hosgeldiniz üstad

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum