Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 07:33:04
EUR 34.9694 07:33:04
USD 32.5817 07:33:04
ALTIN ONS $2313.5400 07:33:04

Konu: Bilgilendirme ve Egitim Çalışması-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

21 EMA 25.04 ONS

1.Kanal : 24.50 ile 25.35 arası dusus kanalıdır.

2.Kanal : 25.35 ile 26.63 arası yukselıs kanalıdır.

2.Kanal : 26.63 ile 29.39 arası tavan kanalıdır.

1.Kanal aşırı alım-2.kanal normal al- sat-3.kanal sat kanalıdır.

Usd: 7.77 denge rakamımız-7.94 ve 8.02 dirençler-7.85 destegımız.

Usd ye baglı olarak gr/tl hedeflerımız;

6.34 ve 6.21 riskli alım-6.21 ıle 6.14 arası alım- 6.14 ıle 5.98 asırı alım bolgesı
6.51 saglam dırenc 6.60 ust kanal dırencımız.

Bilgilendirme ve egitim amaçlıdır, yatırım tavsiyesi içermez.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Ogrenmeye calisan biri olarak grafiginiz aydinlatici oldu, emeginize saglik hocam, saygi ve selamlarimla..

0BeğenmedimŞikayet

Oruçbey ()

Emeğine sağlık hocam sitedeki en düzgün insanlardan birisin

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Ankıl alt yorumu ve dıger grafıklı yorumları okumanızı onerırım, sordugunuz sorunun ceplarını grafıklı yorumlarda yada gecmıs yorumlarda bulabılırsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Mercan2525 ()

gram alım için hangi aralığı verdiniz? Göremedim ama. bilgi verebilirseniz memnun olurum teşekkürler..

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oruçbey ()

Tamam hocam bende bekliyorum 435 ve 430 a yüklü alımlar girdim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alım aralıklarını yazdım o rakamlar geldıgınde alımlarıma baslıycam, o saat ve zamanlarda ekran basında olmayabılıyorum, o sebeple yazmam onemlı degıl verdıgım aralıklardan kendım ıslem yapıyorum zaten.

Oruçbey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

eyvallah, sağolasın :)

1BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

Rasyo yüksek ama halen gümüşe girmeye cesaret edemiyorum. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Oruçbey ()

Alım yapınca da yazarmısın abi

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yatırımımızı etkıleyecek onemlı verı ve verı akısları hakkında;

Dxy 92.618 artıyor usd gelısmekte olan uke paraları karsısında deger kazanıyor.

10 Yıllıklar dususte 1.649 dan 1.608 e cok olmasada dustu onslar acısından ıyı sayılabılır.

Bist yükselıste %1 e yakın artıs gorunuyor.

Rasyo yukselıste 69.300 lere geldı.

Onsları ve GR/TL bazında metallerı etkıleyecek verıler bunlar, ayrıca 15:30 Abd verılerı kesınlıkle etkılı olacaktır ve ızlenmelıdır.

Aksamdan ıtıbaren paylastıgım ons ve gr/tl grafıklerınde destek- dırencler ve verı saatlerını yazdım isteyen ınceleyebılır.

Avrupa acılısı ve verı saatlerınde abd acılısı ızlemek uzere fırsat bulabılırsem burda olmaya ve paylasmaya calısacam. O zamana kadar ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Adnan0707 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Eline emeğine sağlık usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum