Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:11:57
EUR 34.7748 00:11:57
USD 32.4684 00:11:57
ALTIN ONS $2337.9850 00:11:57

Konu: Onslar-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
25.03.2021 onslar

GR/TL grafıklerını alım bolgelerını ve detayları paylasmıstık o sebeple onsta paylasmak ıstedım

< Altın ons

Usd Destek 7.87-7.77 pıvot ve 7.94 ıle 8.02 dırenc konumundadır

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mehmet_şanlı ()

hocam hALK acılama beklıyor sızden ne yapalım alalım mı satalım mı tutalım mı

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Yorumlarınız için teşekkürler emeğinize sağlık...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

13BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Son olarak yazayım,

Usd dunyada deger kazandıgından atesı sonmuyor, buna bırde mb bsknın gorevden alınmasını pıyasa guvensızlık olarak algıladıgından usd yukselısı sebebıyle usd gevsemıyor.10 yıllıklar yukselıste ve fed bunu sorun gormuyorum acıklaması yaptı dusmesede olur enflasyon ıcın gereklı argumanlarımız hazır acıklaması onlarında gerı cekılmesıne engel oluyor.

Bızdekı guven sebebıyle yenı faız acıklamasında ındırım olabılır, artıran gıdıyor dusuncesı yıne usdnın atsenının sonmesıne engel oluyor. Dolayısı ıle ongorum o dur kı;

Yenı faız kararına kadar usd gıt gel yapacak ve gr/tl ye cok gerı gelmesıne engel olacaga benzer.

Onslar ıcınse ay sonu kapanısı dxy 10 yıllıklar gıbı sebeplerden harekete gecemıyor ve nısanla bırlıkte bır hareket soz konusu olabılır.

Kendınızı ıyı bakın, herkesı dınleyın okuyun ama kar- zarar sıze aıt oldugu gıbı kararda sızın olsun,

ALLAH'a emanet olun. SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Yok almadım epey bekletir diye düşündüğüm için. Uzun vade beklemek sıkıyor beni. Bakalım batmam inşallah teşekkür ederim:))

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

bol kazanclar. elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Bende bugün aldım temettüden dolayı çıktı temettü alanlar satış yaptı sen temettü aldınmı çabuk topladı zaten tabanda gördüğüm için aldım unutmayın gepli hisseler o boşlukları tekrardan kapatır eregli buralarda kelepir fiyatta zaten fonlar hemen toplamaya başladı.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Yardımcı oluyor dostlar sağolsun yoksa hiç anlamam, teşekkür ederim )

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Ereğli vardı bugün çıktım düşmeden

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Ablaa kapmışsın iyi kağıtlari biliyon bu işi :)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Ereğli kafayı kaldırmış

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Maktk iyidir gider eregli favorim tabanda ve ayağa çabuk kalkar yatırım tavsiyesi olmasın

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Kords, Maktk, thy var elimde biraz

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Bekle sasa alma o yine uzadı volatil düşüsde büyük zarar yazar yarın zayıf bir görüntü verebilir hatta sen bu hafta geçmesini bekle tekrar sert satışlar olma ihtimali var alanın elinde kalır

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Bugün sattım bende geçen sefer birden düşünce:) ben acemiyim daha. Bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

11 tanesi elimde şu an sasa verdim ilk fırsatta yine alacagım

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar elımden geldıgınce al- sat, tut demeden kımseyı etkılemeden kımse ıle tartısmaya polemıge gırmeden;

Grafık- teknık rakamlar- alım aralıkları- yon- verı- haber akısı- uyarı yorumları ve musaıt oldukca anı degısıklıklerde uyarı ve yenılenen rakamları yazmaya calsıyorum, faydalı olmaya kımseyı kırmamaya ozen gosterıyorum, gereksız engelleme yapmamaya calsıyorum, yıldzlarımı acmadan ınsanlar yıldza degılde yorumlarıma bakarak takıp etsın yada cıddıye alsın ye kurkum ye olmasın dıye acmıyorum, işlerim hakkında arac ev fıyatı vs gıbı gereksız sohbetlerle sıteyı mesgu etmemeye ozen gosterıyorum

Yapmadıgım ıslemı yazmıyorum, yazdıgım aralıklarda kendımde ıslem yapıyorum, illa al- sat dememe gerek yok takıp eden bılır,

Butun bunlara ragmen arkadan konusan, cekemeyen, faydalı her ınsanı kacırmaya calıstıkları gıbı ustme oynayanları goruyor ama cevap yazmamaya calsıyorum. Lıke yıldz vs derdınde degılım hep soyledım dualarınıza talıp oldugumu belırttım.

Faydalı oldugumu dusunuyorum, o sebeple ısımden evımden zaman ayırarak bırlıkte kazanalım, rızkımızı helalınden koruyalım ıstıyorum, yoksa zaten bılgım dahılınde sessızce ıslemımı yapar ızlerım.

Buna ragmen art nıyetlı kısılerı ALLAH'a havale edıyorum.

Hayırlı gecelerınız olsun. ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

,

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Aslı ustam yine bu hisselerimi takip edelim

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kısmet değilmiş sonrakine artık

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Profile kişisele yazdım kağıtları özlem tl yok dedi sana yazdım cevap gelmedi kismet

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sağol kardeşim olsun bir daha buluruz ama hiçbir mesajın gelmedi

1BeğenmedimŞikayet

Bilemedimnedesem ()

Sizi epeydir takip ediyorum. Eskiden alım, satım yaparken söylüyordunuz. Artık hep grafik paylaşımı yapıyorsunuz. Alıp satarken söylememizde bir sakınca yok. Kimseye al veya sat demiyorsunuz sonuçta. Benim gibi acemiler bu grafiklere hiç anlamıyor. Al sat yaptığınız zamanlarda söyleseniz keşke

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Geçmiş olsun abim senin 15 e yer bulmuştum bugün hep tavan gitti kısmet

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim mesajların gelmedi gelse cevap mutlaka veririm. Sağlık sorunu var gün için de iki defa sürüntü aldılar covit testi için sonuç bekliyorum odaya kapattım kendimi

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Abi sen nerdesin ya iki gündür mesaj atıyorum sana

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık usta gümüş ons sıkıntılı duruyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum