Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0655 01:08:53
EUR 34.7144 01:08:53
USD 32.5560 01:08:53
ALTIN ONS $2333.2850 01:08:53

Konu: Gumus ons

Konsalide kanalindan coktan cikti hedefi 22,63 ayni zamanda alcalan takoz icinde ilerlemektedir.formasyonlar öngörüdür.ytd.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

tamam hocam dediğiniz gibi tereddüt falan kalmadı bende

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DtRK ()

Hocam alım yapacağın zaman haber verir misiniz size zahmet olmazsa tabiki sorumluluk bana ait ytd olmadan. Full tldeyim bekliyorum

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsesiz33 ()

Merhaba hocam. İzlemeye devam sanırım. Pozisyon açtığınızda bilgi veriyormusunuz. Geceniz iyi olsun..

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Kriptoya girdiniz mi hocam? :)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsesiz33 ()

Emeğinize sağlık hocam. Teşekkür ederim. Afiyetle kalın inş.

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Tamamdır hocam şimdi daha netleşti teşekkür ederm.

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

@Akif44 amif hocam bu kesinlikle hüzünbaz hocamız
Bak buradada farklı yazısından bahsediyor:)))
Önceki yorumlardada bu sıkıntısından bahsetmişti; ))

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

12 Nisan haftası yazacaktım. Nisan'ı yazmamışım.

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Orasını anladim düşüş olacak ama 12 hafta mi sürecek düşüş onu anlayamadim

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Selale demiş:)

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Hocam 2. maddeyi anlayamadım? Gümüşte 12 hafta boyunca düşüş mü olacak?

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

@Ben_Demiştim hocam tesekkur ederim:) bende ons altinda fitil de atarsa 1650 goruyorum grafigimde lakin paylasmaya urkuyorum:))volalite ve yatirimcilarin alma satma heyecanlari yuksek seviyede oluyor bu zamanlarda. yorumlariniz ve öngorulu analizleriniz takdire şayan hocam:) iyiki döndünüz:) sevgi ve saygilarimla.. sakince izlemeye devam:)

8BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

@_muge hocam. Ellerinize sağlık.
Benzeri şeyleri düşünüyorum.

1. Altında 3 hafta sürecek bir şelale
2. Gümüşte en geç 12 haftasında hedefine gidecek bir şelale.
3. Altın / gümüş rasyosunda altın lehine, gümüş aleyhine yükseliş.
4. Altının 1670'i yine kıramaması.
5. Altının büyük düşüş öncesinde Ocak ayının ilk haftasından başlayarak Temmuz'un son haftası veya Ağustos'un ilk haftası tamamlayacağı dev fincanı tamamlamak için tekrar yükselişe geçmesi.

Teknik bir faldır. İnsanlara elindekilerini avuçlarındakilerini sattırmak için gıcıklığına yazılmış bir dombililik örneğidir. YTD

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Bir yorum yapamam, karar kendinizin.

Apismelifera için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Apismelifera ()

Tesekkur ederim muge hocam siz al sat demeyin ama alinabilir veya alinamaz ytd derseniz sevirim

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Korhan71 ()

Gümüş için bir yorumunuz nedir acaba!

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Teknik olarak ons asagi daha da gidebilir diyor grafik, ben sahsen alim satim tavsiyesi veremem, bir bakariz yukari da donebilir. formasyonlar cizimsel bir öngörü analizidir. nacizhane tavsiyem al sat diyenlere itibar etmeyin, kendi adima ben ons'u asagi fiyatlarda almak icin beklemekte ve sakince izlemekteyim. saygi ve selamlarimla..

Apismelifera için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Apismelifera ()

Nasi yani alim yapilabilirmi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum