Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0689 14:37:21
EUR 35.2267 14:37:21
USD 32.9342 14:37:21
ALTIN ONS $2307.1400 14:37:21

Grafiği gönderen: ramazan4747

Ersu :

bunu da paylaşmak istedim bir kaç gündür dikkatimi çekiyor , sanki bu düşüşle beraber toplanma yerine geldi ve yükselişe geçecek gibi daha altı gelmez gibi düşünüyorum iki yer vardı bana göre 4.53 ve 3.90. Zar atılabilir :)

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

estağfr. elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım

Pınar21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Anladım Ramazan bey çok teşekkür ederim şu banka işlemlerimi halledeyim sonra bazı bilmediğim konularda rahatsız etmezsem tekrar size sorarım.

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Rica ederim önemli değil , aslında bu çok geniş bir konu. Hissenin iyi olup olmadığını anlamak aklınızda ki şirket hangisiyse onun en basit örnek resmi sitesine girin önemli duyurularını takip edin bilançolarına(kayıp- kazanç) değerlerine bakın. Üretim, satış gelirler giderler nasıl gibi mesela . Veya günümüz şartlarında biraz da havayı koklamak lazım, şu an ne iyi gidiyor ne satılır ne üretilir neye talep fazla olur gibilerinden. bundan 1 ay veya 2 ay sonra neyin zamanı geliyor yaz aylarında meşrubat fazla içilir mi :) veya klima çok tutulur mu, Pandemi kısıtlamalar gevşetilir mi öyle olursa hava yolları tekrar uçar mı :) vs vs biraz akıl mantık işi gibi aslında :)

1BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Aynen öyle dolar, altın, gümüş alıp satıyorum. Hangi hissenin iyi yada zarar olduğunu anlamak için nerden araştırabilirim tavsiyeniz nedir ilgilenip bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Pınar hanım merhaba , siz sanırım şimdiye kadar hep dolar altın gümüş alım satımı yaptınız. Hangi bankanızı tercih ediyor iseniz , mobilden giriş yapın ve pc den. Yatırım hesabı açın , hisse senedi işlemlerine gelin orada uygunluk testi çıkacak . O testi bitirdikten sonra genelde 1,2 gün içinde hisse senedi alım satım işlemlerine başlayabiliyorsunuz. Hesabınızda para oluyor tabiki :) paranıza göre hisse senedi alıp satabilirsiniz , ama alım satım yapmadan önce iyice araştırın borsa altına benzemez :)

0BeğenmedimŞikayet

Pınar21 ()

Merhaba hiç bir bilgim yok açıkçası işlem öncesi b. t. c adımıza sayfa açıp oraya bankadan paramı yönlendirerek başlıyoruz kısa bilgi verebilirmisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

zar atana hayırlı olsun :)))

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

dostum bildiğiniz bütün grafikleri unutun. xu100 hariç bütün teknik değişti. bana göre öyle her hissenin ayrı ayrı tekrar bakılması gerekiyor.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bosver dıyemezsın cızgılerle degıl o mumlar soyluyor ne olucagını yoksa sen cızgıyı ıstedıgın yere cek heryere cızılıyor :))

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

boşver çekici dostum bak yine nereye geldi 4.52 e baskıladılar 4.48 4.50 dolanıyor ama bence tamamen bist kaynaklı , güven lazım.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

su salı carsambayı bı gorelım hersey coktu analız tutmaz kım ne derse bos derım uymam kımseye yerınde olsam yınede sen bılırsın. ytd

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Hayir froto var

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o zaman sende ıkısıde var ee beklıceksen zaten?

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Hayir ben param yerine gelene kadar beklicem altin da zararkes yaptım Kontr de zararkes yaptım anaparadan panikle simdi artık mecbur beklicem

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hıcbırıne acıp bakmadım zaten bır onemıde yok koskoca borsada 4 kagıt yesıl kapatmıs borsa % 10 eksıde kapatmıs tl % 15 deger kaybetmıs toparlanmıs gıbı gorunsede suanda 7.83lerde kı 8.48 hedefı varken su yukselıcek bu dusucek demek mantıksız gelıyor bana. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi selamlar frotodami kalmak iyi sise hissesinedemi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bak orda bır ters cekıc var ramazan :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum