Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:20:55
EUR 38.1653 01:20:55
USD 34.1635 01:20:55
ALTIN ONS $2659.4050 01:20:55

Grafiği gönderen: drtunahan

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Techart ()

Fiyat çok iyiymiş, cazip ama firma önemli..
Karşıyaka otobanının yanında yeni yapılan şehir hastahanesi var, orada bi proje başlıyacak, takipteyim.. :))

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Techart ()

Forum'un arkası çok güzel, myvia sağlam firma, çok değerlendi o bölge

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Vatanın karşısındakı çok güzel proje emlakçıdan o projenin bı dairesi denk geldı arsa sahıbının olduğunu soyledı 395 bın dedı bedavaydı ama alamadım müteahhit e guvenmedıgım ıcın

Techart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Aynen ınsanları mahvettıler bıde garajın orda projeleri var bıtıremedıler şimdi ne halde bılmıyorum myvia 202 den aldım forumun arkasında o güzel prım yaptı 1 senede bıttı proje temelden girmiştim ama artık yenı proje yok pek alsamda satamayacakmışım gıbı gelıyor soğudum anlayacağın

Techart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Techart ()

Dilek slm,
Dün geçerken baktım,
Vatan bilgisayarın karşısındaki inşaat hala bitmemiş.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Tamam yanı Cuma'ya kadar yukselıs ardından yenı dıp arayışı

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gann analiz teoremine göre 21 Mart trend dönüm tarihidir, düşen onslar dolunay tesirine kadar yükselmeyi deneyecek , daha kuvvetlenmek zorunda çünkü dolunayda dip arayışı etkisi baskın olacak

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Dursun Hoca kimdi. Thetrader mıydı?

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Bu haftaki beklentınız nedır pekı

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Tesekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ülker kardeşim satış yaparken önceden bir fiyat belirledim ama saatlik indikatör desteklerşne de bakıyorum, 6.35 sonrası gözüm sat butonunda zaten 6.05-6.15 bandundan aldık , çok yükseklerde gözümüz yok, ama genel kaide parçalı satış 6.35-6.45 bant aralığı gelebilir diye düşünüyorum çok önemli kötü bir haber akışı olmaz ise

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Günaydin hocam satıs araliklarini hangi fiyatlardan yapmayi düşunuyosunuz rica etsem bizimle paylasirmisiniz saygılarimla

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Dolunay paritelere iki yönlü tesir eder , profilimde Ay takviminin paritelere tesiri hakkında iki paylaşım var , incelerseniz sanırım daha iyi anlaşılır olur

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Öngörmüyorum olacak idi

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Dursun Hocanın tek kusuru sadece tekniğe bağlı olması , formasyona bile bakmaz , benim Gann fan analiz grafiklerimde de o 22-23 $ rakamlar gelebilir diye paylaşımlarım var, fakat bu rakamları gelirse Nakit jetonlardan , borsalardan gümüşe akar, domino taşları yerinden oynar , JPM nin içi gidiyordur düşürmek için ama onun da ağababaları buna müsaade etmez , temel analiz olmadan teknik analiz hep güdük kalır. Teknikte var olan bu ihtimalin gelmesini ben öngörüyorum. Elbette gaybı ALLAH cc den gayrısı bilemez , biz kul olarak her zaman iki ihtimali düşünmeliyiz, garantici olmak belki daha az kazandırır ama en azından kaybettirmez. Zaten hep o yüzden portföyün 1/4 kadarı nakitte olmalı diyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Dursun hoca 21 Mart döngüsünü 26.79 üstü kapatamazsa dolayda 23.09 ve 23.85 gelır dıye 1 hafta önce vıdeo atmış Gercı vıdeo yı güncelleyecegım dedı vakıt olursa

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Merhaba 21 Mart döngüsünde 26.79 üstü kapatmadı dıye herhangi bir düzeltme beklıyor musunuz 28 Martta dolunay olduğu ıcın
Bu olayları anladığım ıcın sıze soruyorum
28 martta düşüş beklenıyormus

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Satana kadar telefonu dik tutalım:)

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Hocam teli yan tutarsak yatay gidiyor dik tutarsak yukarı aşağısını hiç demeyen:):):)

1BeğenmedimŞikayet

İstanbul_un_babası ()

Uçaktaki iki füze varya üstad onlarda çok manidar oluyor uçak dolar olursa eğer...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum