Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 18:31:30
EUR 35.1360 18:31:30
USD 32.8458 18:31:30
ALTIN ONS $2301.6200 18:31:30

Konu: Yapı kredi bankası

proff_of ()
Dolar
Yapı Kredi bankası şuan ki kur. Bence sıkıntılı...

i

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Olur tabi etiketlerim. Yeterki emin olayım.

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Üstadım eğer alım yaparsanız benide etiketlerseniz sevinirim.

proff_of için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Yarın çıkacak haberler olayı netleştirir. Ama duyumlar üzerine kurulu veriler yorumlanırsa ben dogrulanmamis hiç bir bilgiye inanmam.
Bankaların koydukları rakamlar bilgi gerçekçi ise pazartesi açılışta hic bir banka düşük fiyattan satmayacağı için küçük yatırımcı alamayabilir.

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Üstadım cuma dediğiniz çıktı. Doların biraz daha düşeceğini tahmin ediyordunuz öyle de oldu. Tabi şimdi ki durum farklı yarın durum netleşir mi sizce ona göre pazartesi ne yapmamızı önerirsiniz?

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Böyle zamanlarda, risk alan çok iyi kazanır. Aynı oranda da kaybeder. Yarın ola hayr ola, şuan ne desek yanlış olur. Dolaşan haberler teyite muhtaç.

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Yarın daha netleşir. Yarın ola hayr ola

MyLoVeS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Başkan bizim Türk bankalarının işi birazda. Kuveytte hala 7.02-7.72. inşallah pazar gece 2 de açar aynı şekilde. Bizimkiler 10 da kuru düzeltir, 5 kala da kapatır. 2010 dan bu yana iyi kötü takip ediyorum. Hep gram aldım sattım. Hiç bir zaman bizim bankalardan fayda görmedim.

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Değerli üstadım bundan sonraki stratejimiz nasıl olacak? Ne düşünüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

ee797 ()

valla bence o biraz zor çünkü 8,58den herşey fiyatlandı. birde o kadarına müsade etmezler zaten etmesinlerde. burada yapılan yanlış zaten fiyatlanmış olan doların düşürülmesi için aşırı güç kullanılması yani aşırı faiz kullanılması oldu. orantılı bir şekilde yapılsaydı dolar oralarda kalırdı fiyat istikrarıda sağlanırdı yani etkileri çabuk elde edilirdi ama faizi yükseltip fiyatları geri çekemeyince dananın kuyruğu koptu.

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

Bugün bir kamu bankası da dahil birkaçı böyleydi.

0BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Bu makaslarla bankalar fırsatçılık peşine düşerse Tahtakale hortlar Buda dolarların bankalardan çıkması demek bu da felaket i getirir dolar 9 olmuş sen 8 den bozdurursan Karaborsa başlar ytd

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemix35 ()

Vakıfbank da 7.30 dan alıyor bende şaşırdım

1BeğenmedimŞikayet

Tuana2352 ()

Katiliyorum hocam da Biz alana kadar Sıvı yağda fiyatlanmis olmasın sakın :)

1BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

TCMB nın 7.21 den sattığı doları banka 7.30 dan niye alsın. Birşeyler dogru değil gibi geliyor. Piyasa bu rakamlarla açılırsa doları kimse tutamaz

tekaüt06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Eğer ekonomide anlayış değişecekse, zaten fiyatlanmış olan ürünler tekrardan dolar artıyormuş gibi tekrar o zaman dolar almak yerine sıvı yağ alalım.

Tuana2352 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuana2352 ()

Enpara birde uyarı mesajı gönderdi sisteme girerken pazar günü 02-06 saatleri arasında bakım nedeniyle sisteme girişler olmayacakmis

0BeğenmedimŞikayet

Gs190574 ()

vahid sen hayırdır dipçi idi bir ara :)) ne oldu alamadın mı :)) dipçi vahid faizi isteyen dipçi vahid :))

Vahid7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

Nasıl bir sıkıntı mirim?

0BeğenmedimŞikayet

Vahid7 ()

Hic suphe yok ki p. tesi dolar yuksek acilacak yön yukari

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Myloves haklısın da, satıştan çok döviz alış önemli, TCMB nın satış kapanışı 7.21 olduğu yerde özel banka 7.30 dan alıyorsa... taşlar yerine oturmuyor.

MyLoVeS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuana2352 ()

Nerdeyse tüm bankalar yaptı bunu onlarda nemalanmak istiyor sanırım bu durumdan

0BeğenmedimŞikayet

MyLoVeS ()

Başkan sıkıntı milletin hafta sonu makasın olduğunu bile bile dolara yüklenmesi. Şayet haber doğru olur başkan bakanlık için gitti ise o zaman 7 ye doğru devam. Tamam eyvallah şu şartlarda dolar yükselir. Peki bunu büyükler bilmiyor mu? Faiz yükselttik dolar düşürdük, şimdi başkanı alırsan 2 kat zararlı olacagiz diye düşünmüyor mu ki? Bunu hepimiz iyi düşündük. Benimki sadece yorum bir bildiğim de yok.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Garanti Bankası 7.30-7.80

TEB. 7.34-7.91

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum