Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 09:46:16
EUR 34.9861 09:46:16
USD 32.5618 09:46:16
ALTIN ONS $2341.2300 09:46:16

Konu: macd, stoch rsı, bb değerlendirme

Lionnn_ ()
Gümüş

Anlık grafiklere göre kısa değerlendirme.Tabiki YTD. Yorum katmak isteyen veya geri bildirim vermek isteyen olursa sevinirim. Beyin fırtınası yapmak adına güzel olacaktır.

Hayırlı cumalar, bol kazançlar.
BK.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Necimm ()

kral dostum ABD açıldı bakalım ne naneler yiyecek. Abd'yi de üflesen satsa biraz daha düşse sonrası kolay Allah'ın izniyle hayat bayram olur bizlere

Kral_ekonomi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

Aynen pazartesi devam eder gibi bence dolar daha değerini bulamadı çünkü merkez daha geri çekmeyi dener diye düşünüyorum beklentim 7.15 altı zaman neyi gösterecek

Necimm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

2 saatlik stoch rsi de yukarı doğru kırdı. Oraya kadar şuanda gelebilir mi emin değilim.

0BeğenmedimŞikayet

Necimm ()

Kralım bu bence bir kaç hareket yapar iki ileri bir geri ya da tam tersi

-1BeğenmedimŞikayet

Kral_ekonomi ()

5.97 yi. Test edecek bence oradan sıçrama bekliyorum bende

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Ons tam bir direnişçi çıktı 26 da :) güzel oldu da.. artık şu dirençleri kırıp yükselmek lazım :)

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Hocam emeğine sağlık. Kötü yerde de değiliz ons bazında aslında. Ama...

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

teşekkür ederim değerli yorumlarınız için. Tahviller düşüş eğilimini sürdürürse ons bazında güçlenerek yukarı atacağız gibi.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Emeginize saglik bilindigi gibi 6.11 guzel çalışıyor destek 6.22 atip tutunmasi halinde guzel olur 6.2030 kdr denedi biraz önce

Usd 7.24 hedefli 50 günlük ortalama 7.35 ustunde kalirsa destekler bizi

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

teşekkür ederim..

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

evet Murat bey mumlara göre satış demek istedim. bizim için alış tabiki..

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Alttaki aciklamalar grafigi anlasilir kiliyor bilmeyenler icin elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam sat sinyali verince haber verirmisiniz şuan nasıl durumlar yükselecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Hayırlı sı hakkımızda inşallah

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Çok güzel bir analiz daha yapmışsınız. Sadece sonda bir müddet daha "alış" bölgesinde demek istediniz galiba. Ama önemli değil. Ne demek istediğiniz çok net anlaşılıyor. Analizlere devam etmelisiniz. Gerçekten çok başarılı gidiyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

İkrime ()

Murat şuan indikatör ne diyor

0BeğenmedimŞikayet

Kader10 ()

Hocam harikasın. nokta

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Maşallah @Lionnn_ Hocam. Müthiş yorum.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Gümüş ons 1 haftadır 25,9-26,2 aralığında sağlam durdu, 10 yıllıklarda şuanda biraz gerileme gözüküyor, gün içinde devam ederse ons bazlı yukarı atabilir biraz daha. öyle olursa bizim için daha sağlıklı olacak.

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Dolarda daha düşüş beklenir mı,

2BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

6.11 tablomuzda var 6.26 ekseni altında 6.18 ve altında 6.11 aynı şekilde 7.26 üzerinde 6.33 ve 6.41 yani benim tablolarımda ki Haftalık onlar ikiler etkili olur hep buda ilginç gelir bana hep :)

2BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Bende aynı görüşteyim, dünde 6,11 den döndü. Sadece indikatörlere göre gördüğüm max gideceği yerleri yazdım. Alımlarımı da 6,11-6,19 arasında tamamladım.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Ons 26 gram 6.11 den destek almak istiyor bana göre tabi indikatör ler önemlidir ama mumlar daha güvenli gibi ben pek indikatör bakmam

5BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

@62Dersim @RiCHiE__RiCH__ @The_RePaN @Selma5377 @ALONE_EAGLE @_MuratTANER olursa değerli yorumlarınızı bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

@_MuratTANER Yorumunuz olursa bekliyorum, kısaca grafik içinde yazdım. Kolay gelsin Murat Bey.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum