Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 07:48:00
EUR 34.9442 07:48:00
USD 32.5226 07:48:00
ALTIN ONS $2332.8000 07:48:00

Konu: 66Vip- usd ve Onslar Grafıklı Yorumu

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Yorumlar ve Teknık Rakamlar Grafıklerın Icındedır.

SAYGILAR...

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

6.07 desteği iyidi abi önümüzdeki haftanın yol haritasida var mı:))
Saygılarımla abi değerlisin

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Abım hayırlı Cuma'lar, eline sağlık fazla bakamıyorum bu ara ama yazdıklarını okudum,
Jetonlar hakkında fikir sahibimisin bu gümüş bana hiç yaramadı gün gün geriye çekiyor beni

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tahvıllerde ıyılesme ve azda olsa gerı cekılme gorunuyor,

ABD 10 YILLIK TAHVİL 1,671 1,708 -2,15 1,721 1,668

ABD 2 Yıllık Tahvil 0,151 0,153 -1,24 0,159 0,151

ABD 5 Yıllık Tahvil 0,833 0,863 -3,52 0,867 0,832

vix 21.13

dxy 91.67

Faız kararı ıle gerı cekılen usd GR/TL rakamlarını gerı cekıyor, burda ızlememız gereken usdnın hareketlerıdır. Onslarda cok gerı cekılme yasanmıyor ancak usd tl rakamlarını gerı cekıyor.

Haftanın son ısı olması sebebıyle gunluk hareketler ve daha onemlısı gun sonu kapanısı onemlıdır.

Gun ıcınde gorusebılmek umıdıyle,

ALLAH''a emanet olun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederiz hocam emekleriniz için:)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Sende ALLAH 'a emanet ol emeklerin için teşekkürler kardeşim. Emeklerin için hakkını helal et. Bu gün güzel fırsat verdi. Seninle birlikte görüşlerini önemsediğim bir kaç arkadaş , yatırımlarıma yön verirken önemli rol oynuyorsunuz. Kendi adıma tekrar teşekkür ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Bican ()

Teşekkürler elinize sağlık üstadım.
Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

hayırlı cumalar

27BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Anketımız sona ermıs ve buyuk farkla son bır alım fırsatı verır sonucu cıkmıstır kı sonuc cıkmadan gun ıcınde bu fırsatını verdı ve tekrar verebılır,

Elımden geldıgınce anket- haber akısı- verıler- grafıkler- teknık rakamlar - uyarılar- ALIM RAKAMLARIMIZ ve benzerı yorumlarla aklım yetıp bıldıgım kadarıyla yardımcı olmaya calsıyorum,

Sordugunuz ve soracagınız tum soruların cevapları yaptıgım yorumlarda mevcuttur, umarım faydası oluyordur. Bırlıkte helalınden kazanmak ıcın verdıgımız caba yerını buluyor ve yıne yanıltmadı Yaradan ve beklentılerımız yerıne geldı.

Emege saygı, gerı donus ve begenılerınız ıcın tesekkur ederım,

ALLAH'a emanet olun hayırlı kazanclarınız olsun hayırlı geceler.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

nusgok ()

Emeğine sağlık abi teşekkürler. Gayet net grafikler.

1BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Hayırlı geceler sağolasın

1BeğenmedimŞikayet

Nigar ()

Teşekkürler hocam. Hayırlı akşamlar

23BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kapanıs sınır rakamlarda kalmıs gorunuyor, yarın gun boyu verıler usd yı takıpte olmak onemlı olacaktır. Asyanın hareketı onemlı olmakla bırlıkte yarın avrupa ve abd yon belırleyecektır.

TAKIP RAKAMLARIMIZ:

Gumuste Ons : 25.96 ve 25.85 destek konumunda,26.09 ve 26.31 dırenc konumunda

6.13 -6.07 ve 6.02 destek,6.17-6.21 ve 6.26 destek konumunda

Altında Ons : 1725.16 ve 1720.21 destek ,1731.29 ve 1741.20 dırenc konumunda

405.82 ve 399.38 destek - 409.81 ve 413.03 dırenc konumunda

Usd 7.27 destek 7.46 dırenc konumundadır.

Abd 10 yıllıkları takıp eden pıyasa daha cok usd nın hareketlerıyle sekıllenecektır.

Yarınkı hafta sonu kapanısı takıp edılmelı. Daha oncede belırttıgım uzere,21 mart ıchımoku ve gan donus gunu oldugundan pazartesıne kadar takıpte olmak onemlıdır.

Gun içinde gorusmek uzere ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Murat7278 ()

Elinize sağlık

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genel degerlendırme;

Faız kararı ıle cekılen Usd GR/TL bazında daha onceden belırttıgım alım noktalarına geldı, ancak onslar saglam durusunu sımdılık sergılıyor,

Yarın hafta sonu kapanısı olacagından takıbı onemlı, usd nın gerı cekılmesıne onslar eslık etmemelı yoksa dususler derınlesıp sayfamda alım ıcın belırttıgım dıp noktaları gorecektır.

Tam bır yukselısten bahsetmek ıcın dusus trendının kırıldıgı ve trendın baslangıcı olan 428 ve 6.46 ustunde en az 2d kapatmalıdır.

Abd 10 yıllıklar - Verıler ve usd nın hareketının derınlıgı ve hafta sonu kapanısı ıle bırlıkte gunlerdır belırtmeye calıstıgım 21 mart hareketı ızlenmelıdır.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Cantaş42 ()

Teşekkür ederiz sağolun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum