Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 13:53:34
EUR 34.8017 13:53:34
USD 32.2701 13:53:34
ALTIN ONS $2376.0350 13:53:34

Grafiği gönderen: İrif

İrif ()
Gümüş
İniallah 10 yıllık lar çanak tamamlama işlemi yapmıyordur yoksa onslar sakat kalır?

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Aslında bu platformda yatırım tavsiyesi veren ya da danışmanlık fikri, ya da kişi reklamı yapanlara kendi adıma çok kızıyorum. Şimdi bunu yapan kişi olmak ta istemiyorum. Veren kişide tanıyorum kurum da tanıyorum ama bunu nasıl paylaşayım ki kızdığım şeyi yapmak ta istemiyorum açıkçası

Mcan84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mcan84 ()

Veren kisi veya kurum var mi bende almak istiyorum o yuzden sordum

İrif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Uzaktan eğitimden bahsediyorum. Herhangi bir mekanda değil. Yaklaşık bir yada birbuçuk ay sürüyor

Mcan84 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Hayırlı cumalar çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mcan84 ()

Nereden egitim aldiniz

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Bu konuda çokça kaynak mevcut. Videolar seyrederek amatörce öğrenmeye çalışabilirsiniz. Ama tavsiyem gümüş yada altın analiz değil borsa grafik analizlerini inceleyin çünkü bu alanda çokça kaynak işliyor ve temel analiz daha çok çalışıyor. Ama eğitim almadan tam hakimiyet zor. guruplar halinde Uzaktan eğitim veren bir çok Hoca var. Ben böyle öğrenmiştim ve 1000 TL eğitim ücreti ödedim ama hoca eğitim yaparken grafik çalıştırıyor ve yükseleni yakalayıp size öğretiyor ve Siz onu alıyorsunuz. 1000 TL verirdim o ay 3500 kazandım ve eğitim maliyetini çıkarttım. Bilgi cabası. Öğrenmek için tek başınıza hareket Etmeniz çok uzun zaman alır

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Dışa Bağımlı ülke pozisyonunda olduğumuzdan malesef öyle

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bizde her durumda zora giriyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş çok doğru söyledin. Grafik ve dirençleri nerden öğrenebiliriz

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Evet öyle bir ihtimal olabilir. Bu on yıllıkları resmen gelişmekte olan ülkeleri zora sokmak için icat etmişler sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

gr onsta 1790 hedefi var ş gümüşü pek incelemedim lakin u aşamada olumlu

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Kaca gider knk ons oyke ise

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

bi tobo olacak gibi onsları gerginlik taşıyacak gibi

1BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Malesef grafik bilginiz yok ise bu dediğiniz sorulara cevap bulamazsınız. Kırılmayacak ne destek vardır ne de direnç. Nerden almalıyım sorusunun cevabı paranızın vadesinde gizlidir. Uzun vadeci iseniz çoğu destekten alınır. Ama badem çok param az der iseniz sağlam destekten almalısınız. Neresi sağlam destek der iseniz, mutlaka grafik çalışın ve aylık - yıllık grafikleren nerelerden dönmüş bakın ve trend kılımı varmı bakın. Bunlar yok ise işiniz zora girer. Ben destekte aldım düşmez mi düşerse 6,04 daha çok alırım ama bende özel kur da var belirteyim. Düşerse 6,85 gene alırım gene mi düştü ben yatırımcıyım kar almayı beklerim. Çünkü bu para bana lazım değil ve bankada TL duracağına gümüş durur. Fiyatları biz belirlemiyoruz biz fiyatlar arasına yerleşim yapıyoruz. Hiç bir şeyin garantisi yoktur ticarette. Hayırlı cumalar dilerim...

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Anladim da ikidir 6,19dan yukarı gidiyor yüksek rakamdiye alımda yapamadım bu günde düşerken tam iğne attı yerden 6.19ve6.18iki alım mevcut büyük Barça olarak diğerleri haliyle küçük kaldı parça alım olarak daha düşüp çıkacağını nasıl tahmin edebilirim zaten fazla bir mebla yok o dediğiniz kalabalığın kalabalık olduğunu nerden anlarım bazen iki üç kez test edijor bazen bir kez test ediyor kafanızı agrittim geç oldu yarın cevaplaya bilirsiniz teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Usd küreselde yükselir. Bu da ülkelerin alım güçlerini düşürür o yüzden maazallah dedim. Usd yükselişi gümüş TL fiyatına pozitif yansır ons için negatif yansır.

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Risk yok para yok. Garantici iseniz sağlam desteklerden mutlaka alın. Bence 6,03 çok sağlam. Bu şu demek değil 6,03 kırılmaz demek değil. Kırılır ise daha da aşağı gider demek. Düşüş durunca tekrar alım yapılır. Sağlam desteklerde alıcılar çok olur yani ben olsam o kalabalığa girmem 6,03 olmaz da 6,05 yada 6,06 olur. Kar verir mi bunu kimse bilemez. Aşağıda gidebilir, ne dedim risk yok para yok. Kesinlikle min 6ay vadeli para ile işlem yapınız. ! min 6ay! . Ben bu rakam (6,03)gelirse alırım aşağı giderse üzülmem beklerim diyebilen kişi YATIRIMCIDIR. Aşağı gitse kim üzülür TRADER. hangisi olacağınıza karar verin. Hatta yatırımcı 6-6,10 arası alır. Ama dediğim gibi YATIRIMCI

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Maşallah dediğiniz dolar yükselir biz ve gelişmekte olan ülkelerde demek istiyorsunuz degilmi bununla birlikte ons düşer ama gram TL gukselir dolar kaynaklı anladım galiba oyledegilmi

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler grafik paylaşımlarınızı alta ne anlatmak istediğini sizi yormadan yazarsanız biz yeni başlayanlara biraz öğrenme olacaktır şuan al sat diyenlerden bir çok kez alım kaçırdım bende öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

İrif ()

Gümüş TL bazında bakmak farklı ons bazında bakmak farklı. Genelde 10 yıllık lar ve ons ters hareket yapar. Bu ikisinin grafiğini üst üste koyarsanız net görürsünüz. Ama açıkçası bu 10 yıllıkların yükselişi karşısında onslar bence gene iyi dayandı. Şöyle düşünün ons küresel bir rakam bu düşerse dolar ters hareket yapıp yükselmeye çalışır, ama usd/TL bazında aşırı yükselişlere ülke içinde bu gün olduğu gibi veya başka araçlar ile müdahale edilir ve yükselmesi dizginlenir ise işte o zaman gümüş TL etkisini net hissederiz. Hatta inşallah 2 ile bu grafikte ki yükseliş durur. Durmaz ise malesef aynı grafiğe iyi bakarsanız yukarıda başka bir çanak var ki hedefi 2,5. Maazallah diyelim ülkemiz için olmaz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Geçen haftaki yükselişte 10yilliklarla birlikte dolar yükselince gümüş TL de yükselmişti ons düştü tmm ama yanlismi hatırlıyorum biraz bilgi verirmisiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum