Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:09:53
EUR 34.7748 20:09:53
USD 32.4684 20:09:53
ALTIN ONS $2337.9850 20:09:53

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Bu resim ne anlatıyor inceleyin yazın lütfen

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Yerinde bir karar oldu yabancı yatırımcıların yorumlarina baktım cok memnun olmuşlar guven veriyor sayın agbal, eskilerin tahribatı ile uğraşıp tadilat yapıyor dediler

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Şöyle aslında ben bunu geç farkettim yoksa pas geçer diyordum inan dostum en az 200 var derdim ama üzücü olan eğer o ters bayrak çalışacak olursa doların tr yi ezeceği kesin inşallah yanılırız çünkü bayrak üstüne temas etti şimdi eğer alt çizgisi ni egale ederse geçmiş olsun

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Dostum senin bu grafik cok güzel çalıştı

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Dostum 6.41 ikinci direnç egale edemeyince ilk direnç 6.33 oradan pivot 6.26 oradan ilk destek 6.18 den bir tepkisi oldu haftalık tabloya bakın ben de ona bakıyorum sabah paylaştım

Umut420 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut420 ()

Hocam merhaba alım tarafında mısınız. Alım yerleriniz neresi. Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Şimdi bu ons gram değil Türk lirası dolar paritesi biraz yukarı sonra aşağı dolar da öyle biraz aşağı sonra yukarı

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Uğur Hocam desteğe çekilip geri gelmesini mi bekleyeceğiz yoksa aşağılara doğru salınmasını mı :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ons iyi dreniyor. Doların hızlı çıkış yaptığı dönemlerde de bunu ispatladı. Uygun fiyatlardan parça alıp, her parçayı ayrı değerlendirerek aralarda düzeltme satışlarıyla hemen hemen riske girmeden kar edilebili. Sabır nasıl şartsa kitlenip kalmamamak için aç gözlü olmamak kanaatkar olmak ta şart.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

26/25.70 tablo var ona bakabilirsiniz profil de bugün attım

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu kadar uzun bir flamayı kabul edecek olursak müthiş bir çöküş, ama ben böyle birşey düşünmüyorum. Düşüşlerin daha sınırlı olacağını tahmin ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Cok şey görüyorum dostum ters flama, mezar taşı mumu görüyorum)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Destek nerde sizce 26100 e geldi geri dayandı ama. Size zahmet.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

26.45 üzerinde kalıcılık sağlayamadı destek takibi yaparız

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Kardeş siz 26.800 bekliyorusnuz sanırım ama tutunamadı galiba ya ons gümüş yükselme ihtimali var mı gün içinde size zahmet?

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

bir like ınızı alırım o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Doktor iyi incele bu ne grafiği ons yada gram değil

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Alım fırsatı:)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

İşte bu tabi çalışma sı halinde aynen öyle tebrikler

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

O bayrak boyu çok kişinin canını yakar, bize de alım fırsatı sunar diyorum üstadım

1BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

alt ve üst çizgiyi karıştırabilirim. TL nin değerlenmesi gerekiyor bugrafiğe göre yani faiz kararı gelebilir ancak bu yine geçici olacağı için dolar değer kazanıp yukarı çıkacaktır yeniden. :)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

26/25.70 gerisi

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ons 26.20 altı nereye kadar düşer

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet bu TRY USD grafiği yani USD TRY nın tersi TL nin usd ye oranı şimdi bu tabi kesinlik içermez sadece fikir ters bayrak içinde üst çizgiye gidebilir USD bir düzeltme yapabilir fakat sonra bayrağın alt çizgisine geldiğinde ne olur?

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

aşağı sert hareketinden sonra bir düzeltme yapmış ya da yapıyor TL, sonrasında tekrar aşağı yönlü gidişata girecek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum