Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 06:27:48
EUR 34.8781 06:27:48
USD 32.5584 06:27:48
ALTIN ONS $2324.7950 06:27:48

Grafiği gönderen: celik2119

Bunu yatırım stratejimi görün diye atıyorum. Yükselen malı alıyoruz. Yükseldikçe parçalı almaya devam ediyoruz. Sonuçta 30 günde katlanıyor.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Kardeş bu dash ile bilgin var mi

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Hahaha iyi cevap aslında sabredip düşüşten de alım yapılabilir düşmezse de yola devam

0BeğenmedimŞikayet

Mat__analiz ()

QiSwap coin ben almadım sepette var bozamiyorm da ne işe yariyor

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ne kadar kötü konuştuğuna bağlı. ağzını bozmaz inşallah.

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Eyvallah kardeş peki kötü geçse alt diren ne kadar acaba 52 mi daha mi alt

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Powell ters konuşursa düşebilir. Akşamı kazasın geçirirsek tekrar 60 bini aşar.

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Tamam abim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Cok sagolun hocam. tesekkur ederim ..

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, milletin yaptığının tam tersi. Düşen bıçağı tutmuyoruz. Düştüğü yere kadar gidiyor. Yükselişe geçtiğinden emin olduktan sonra kademeli olarak almaya başlıyoruz. Yükseldikçe ilave yapıyoruz. tekrar düşüşe geçtiğinden emin olunca satıp çıkıyoruz.

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

O zaman sizin taktik genel taktiklerin tam tersi yonunde degukmi hocam. bende dustukce aliyorum ama hep aklimda şu var:ya dustugu yerde kalirsa:(((

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bizimle alakası yok. Onlar kendi aralarında anlaşır. İt iti ısırmaz. Çok şey etmeyin.

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Kardeş btc için düşüş düşünüyor musun bu fed toplantısı için sormuşlardı

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi bu biden katil dedi diye faiz kesinleşti diyorlar bizle ne alakası var

0BeğenmedimŞikayet

SunSet___ ()

Hocam merhabalar bi şey soracam size. Bist100 rekorlar kırıyor ama hisseler yaklaşık iki haftadır düşüyor ve hala düş yer devam ediyor sizce artık hisse bazlı düşüşler sona geldi mi bi çok bist100 hissesi düştü bayadır. buralardan dönüş bekler misiniz? Lütfen cevap verin görürseniz benim için çok önemli sizin görüşün. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Son olaylar derken kardeşim?

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi sana yazdım etiket yapamadim son olaylar icin ne dusunuyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Gram altının o kdr yükselmesinin ana faktörlerinden biri dolar TL ydi. %19 gibi düşüş var ons olarak şuan. Belli yüzde kademeli alınsa yine portföy dengelenebilir. Ana trendin yükseliş olduğu nu düşündüğümüz için zaten buradayız. Sizin yeşillenecek portföyünüz ayıya girsek Btc den de fazla düşecek sonuçta. Demek istediğim bir coini %3 karla iken aldınız siz aldıktan sonra yükseleceğinin de garantisi yok sonuçta tüm işlemlerimiz risk. Ben CZ ye katılıyorum bu konuda :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Onlar da 7'den başlayıp parçalı alarak parayı erittiler. uzun süre bekleyecekler.

Aysl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aysl ()

Sizce gümüşün durumu ne? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Yani al yatmı diyosunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ana trend yükseliş olursa sorun olmaz. Ayıya denk gelirseniz batarsınız. Altıncılar 540'tan düşerken kademeli 520'den 500'den ve 480'den aldılar. Şimdi paraları bitti ve öylece bakıyorlar.

Harbi_Bjkli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harbi_Bjkli ()

Ben de Btc ye bağlı düşüşler de düştükçe alıyorum benim taktiğim tam tersi genelde ytd

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Siteye zarar ettiren slogan "kar cepte güzeldir". Halbuki doğrusu "altın yumurtlayan tavuğu kesme" olacak.

Memo04_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Hocam siziki ustalık farkı ben iki kuruş kar görsem çıkıyom

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum