Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:25:16
EUR 34.9839 04:25:16
USD 32.2051 04:25:16
ALTIN ONS $2414.8350 04:25:16

Konu: abd 10 yıılık tahvill faizleri

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , ABD 10 yıllık tahvil faizleri yükselmeye devam ediyor , artması emptiaları baskılarken , dolar ı güçlendirir ve TL yi dolar karşısında zayıf kılar , emptia yatırımcısının bir gözü de burada olmalı , malesef seyir artış yönünde , takipte kalmakta yarar var. Saygı ve hürmetlerim ile bol kazançlar diliyorum yeni haftada dostlarımıza

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

rafaelov ()

Yauv öylede gümüş ons bence iyi dayaniyor altin ons bile faizler 1.60 larda iken 1730 da kalmasi iyi dolarda persembedeb beri 7.53 7.60 arasi gidip geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

:) tanıyamadım yani görünmüyordu

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

O yıldız tilbe idi , bir sözü vardi resimde ondan koymuştum.

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Sizin bayan resmınız yok muydu :)

0BeğenmedimŞikayet

f_TAPAR ()

Yorumlarin cok iyi dusunduklerimi okuyorum resmen bazen bunlarin bile onune grafikler gecemiyo. Dewamini bekliyoruz baskan :)

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Teşekkürler Tunahan hocam

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

TCMB bence son dakikaya kadar rengini belli etmeyecek , ABD 10 YILLIKLAR VE DXY DEĞERİNİ takip edeceğiz , son gün 1 saat kala bunların yükselmiş ise mutlaka faiz artışı gelecektir , hatta kaç puan artacağını bile bu değerlere bnakarak az çok tahmin edebileceğiz

sirri35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Dayansın bakalim

0BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Dolar da bu sırada düşer mi peki hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

aman 1 gün daha dayansın

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Adın nedir Morgan a cadı vb demeyelim simdi , isminle hitap edeyim

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Salı ya kalmayacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Usd ile ilgi nediyorsun dostum

4BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Tam tersi olacak Salıdan sonra seyreyle cümbüşü AY döngüler ve mevsim döngüleri bütün paritelere etkiyecek, her yıl değişmez kaide, 6 aylık ve yıllık döngülerden hiçbir parite yarasın beresiz kurtulamaz, merak eden grafikleri incelesin, ölçsün, tartsın ve risk algısına göre portföyünü şekillendirsin , kimsenin sözüne göre hareket etmesin , ben kendi adıma çarşambaya kadar çıkış planlarımı hazırladım

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Yüzde kaç gumusteısn ortalama kaç

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Evet yukseliyor ama faizlerdeki yukselisler once gecelik repo faizleri ile başlar malum.

Burda 2 yilliklarda tahvilde haraket yok 10 yilliklar 6 ayda 7 kat artmış,

Yok mu yani bi tezat?

Manupilasyonun kralı bu bariz, ama tutamayacaklar ani dusulerde emtialar fırlayacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet yerli saat dilimine göre değil

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

zaman aralıklarını demek ıstemıstım :)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet . resmi büyütmek için otomatik ibresini kaldırınca kayma olmuş,

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ama zaman cızelgesının ayarları yanlıs degılmı?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

grafik ortada çatır çatır yükseliyor , trend yukarı yönlü , stoch RSI da artış yönünde , olumlu birşey yok kısa vadede

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Burada bir aldatmaca var bence , her an bir haraket gelebilir gibi 10 yilliklarda.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

inşallah kardeşim

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Iyi geceler abi bol kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum