Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 11:10:23
EUR 34.7262 11:10:23
USD 32.3194 11:10:23
ALTIN ONS $2305.1500 11:10:23

Konu: Yıllık ons grafiği ne diyecek?

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

İnşallah zaten büyük bir kısım 6.45leri bekliyor çıkmak için o noktada satış gelmesi muhtemeldir. kısa bir satış yemesi ardından biraz yürürse 6.50-6.55 gelebilir. bu bir iki güne satma şansı bulabilirsek düzeltmeler sonrası yeni alım yapma fırsatı bulabiliriz umarım tabii ters köşe yapmazlarsa. Ytd

mfmehmet45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu hafta uzun zamandır görülebilecek en hareketli haftalardan birisi olacak gibi görülüyor ekonomik takvim çok yoğun gelebilir. alım yerleri 5.75-5.85-5.90-5.95-6.05 bunlar son dipler unutmamamız gerekiyor nisan 2. haftadan sonra daha farklı yukarıda rakamlar dip noktası olacak gibi görünüyor. Ytd

albay06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

İnşallah böyle olur

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Evet sabırla bekliyoruz benim nasipse satış stratejim bu şekilde hayırlısı bakalım. Ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Ayrıca nacizane fikrim 6.10 aşağısı gelirmi bilmiyorum gelir se guzel olur ytd

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Iki haftadır bekliyoruz ins dediginiz gibi olur
Nasipde ne varsa olacak

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Azra hanım sabrımızın sonunda artık meyvelerini toplayacağımız seviyeye geliyoruz. pazartesi 6.45-6.50-6.55 buraları görmemiz durumunda(en geç salı) full tlye geçip çarşamba fed perşembe merkez bankası kararı cuma ve pazartesi dolunay döngülerinde dipten alım yapmayı planlıyorum. alım için emir girişi ile dip noktası 5.75 olarak düşünüyorum hakkımızda hayırlısı bereketli bol kazançlar dilerim. Ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm teşekkür ederim

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

onursal abim soracak sorularım var çekiniyorum

0BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

şükürler olsun iyiyim, sağolasın varolasın.

0BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

değerli kardeşim, nasılsınız iyimisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Iyi aksamlar asya nasil gelişir efendim yön

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Aslında altın ve gümüşün ayrışmaya başladığını rasyo da bile görüyoruz. Şuan baktığında 1 yıllık rasyo 121 den 66,5 lara geldiği gözüküyor.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Elektrikli araç, hibrit araçlar, güneş panelleri kullanımı 2030 yılına kadar ciddi bir yol katedecek, bunlarında hepsinde gümüş kullanımı mevcut, yani sanayide talep arttıkça daha da değer kazanması beklenecektir. O yüzden 15 dolar seviyeleri çok ciddiye alınacak durumlar olacağını sanmıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

3. Ve 4. Hareketler bu şekilde kuvvetle muhtemel

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Benim çalışmada önce 20x usd sonra kısa 1-2 benjoluk tepki sonrası 17x 18x usd diyor sonra yatay bahar döngüsü ve 5. Dalga YTD. gelirse bakarız

İnan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İnan44 ()

30 doları zorlayacak diyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum