Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:41:46
EUR 34.7339 04:41:46
USD 32.5072 04:41:46
ALTIN ONS $2392.1450 04:41:46

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
İyi Hafta Sonları Gümüş Dostları: Ocak ayı başı itibari ile haftalık çalışma olarak burada paylaşıp takip ettiğim ve gayet te güzel çalışan formasyon çalışmamın son halini sizler için bir kez daha paylaşmak istedim. Şu an için durumumuz; Son yükseliş sonrası üç hafta boyunca kar realizasyonları- destek arama ve yeni alıcılar toplama çalışmaları sebebiyle kırmızı (Satış) ile geriye desteklere kadar çekildiğimiz haftalık gümüş ons grafiğimizi bu hafta yeşil olarak kapattık. Son ocak sonu atağından sonra rasyonun 70 Altın a kırılması ile de gümüşte alıcıların arttığını da gördük. Ben kendi beklentime göre doğal olarak speklerin uyguladığı yoğun baskılara, yıldırma hareketlerine rağmen kısmen geri desteklere çekilmiş olsak dahi Hareketin uzun soluklu kademe kademe ve zig- zag'lar şeklinde yukarıya doğru devam edeceğini düşünüyorum, kısmi geri çekilmeler- destek aramaları olması gereken ve doğal hareketler diye düşünüyorum, ben kendi adıma her geri çekilmeyi orta- uzun vade için alım fırsatı olarak görüyorum ve elime nakit geçtikçe de portföyüme ekleme yapıyorum. Bu beklentim doğrultusunda kendi yatırım stratejime göre yatırım yaptığım gümüşte sakin ve sabırla beklemeyi tercih ediyorum. İşlem karar ve takdiri her zaman olduğu gibi tabi ki de sizlerde. Saygılar.

Haftalık pivot-25,78 olmak üzere,
Dirençler: 26,60-27,28-28,10
Destekler: 25,10-24,28-23,60

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Hyusuf arkadaşım, ben geçen hafta da belirtmiştim, vade sorunum olmadığı için elime nakit geçtikçe portföyüme gümüş alımı yapıyorum. sizin alım noktalarınız bana göre güzel, kısa vadede geri çekilmeler benim için alım fırsatıdır, işlem karar ve takdiri sizin. Bereketli kazançlar.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Sayın @uzmn sessiz takipçilerinzşdenim. Gümüş USD olarak işlem yapıyorum sizin gibi.

Şu an 2/5 gümüşteyim. Alım noktalarım .84 ve .85.

Diğer parçalar için alım açısından USD karşılıklarını dair bir değerlendirmeniz olur mu?

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Teşekkür ederim @Saka_Er arkadaşım, sizede hayırlı kazançlar.

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eline sağlık hocam. Hayırlı kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @H_Mahmut arkadaşım. Gram altın hesabım iş... da (uzun vadeli- sabit), gümüş hesaplarım ise vakıf kat... (portföyün %80'i sabit) ve tfx te (%20), bereketli kazançlar.

H_Mahmut için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H_Mahmut ()

Üstadım gümüş ons hangi bankadan işlem yapıyorsunuz onslari hangi bankadan işlem yapıyorsunuz

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Voltuğ ()

Hocam çok tşk ederim ilgi ve alakanız için iyi akşamlar...

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

İyi akşamlar.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kisa vade işlem yapmayı tercih etmediğim için sabırla paylaştığım formasyonda ki kendi hedefime odaklı (32-34-36 ons/usd) sakin ve sabırla beklemeyi tercih edeceğim, 28 ler üzeri hareketlerin hızlanacağını düşünüyorum, hemfikiriz sn. @Çarmıklı arkadaşım, hayırlısı. Iyi akşamlar.

Çarmıklı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bence Kısa vade saatlik ten çok artık en az günlük kapanısları takip etmek önemli. Spekülatörler genelde bizleri yanıltmak için Saatlik veya dört saatliklerde çok güzel oynuyorlar. Kısa vade öngörüler bizleri yanıltabilir. Son zamanlarda da işlem tutarı, miktarı ve işlem oranı arttıkça bilinçli sert- seri hareketler yapıyorlar. Yani gün açılışı nasıl olursa olsun bana göre gün kapanışının nerede yapıldığı önemli. Iyi akşamlar.

Voltuğ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çarmıklı ()

Hocam emeğine sağlık. Gümüş haftalık grafikte Geçen 30 USD link yükseliş AO osilatöründe 3. Dalga olarak gözüküyor. Şu an haftalık ta 4. Dalga bitmiş gôzüküyor.5. Dalga eğitim li olduğundan 3 e göre daha yavaş ilerliyor. Sanırım Nisan içinde Zirve 32-33 gözüküyor. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

merhabalar on gorunuz nasil 3 t 2 full gumisteyim ve artik yukselis olmasini bekliyoruz sizce olurmu sag olun

1BeğenmedimŞikayet

Voltuğ ()

Uzman hocam bugün ki gece açılışı nasıl olur sizce?

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @RXZ5K2 arkadaşım, görüş, düşünce ve paylaşımları ile siteye, bizlere katkı sağlayan siz ve tüm arkadaşlarımızın da ellerine sağlık. Hayırlısı, kendi adıma sakin ve sabırla gümüşte beklemedeyim. iyi akşamlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Elinize sağlık Hocam çok teşekkür ederiz takipteyiz sağolasın varolasın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum