Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:25:33
EUR 34.9839 18:25:33
USD 32.2051 18:25:33
ALTIN ONS $2414.8350 18:25:33

Konu: <@kıncı> Dolar kısa.

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
dolar da buralardan dönüş gelmeli kırılan trende pulbackını yapmış oldu trend içine girmemesi gerek..

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Eyvallah kardeşim aynen dediğin gibi bu toplantıda bağımsız olduklarını kanıtlamaları lazım

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

sorular çalınmışmı diyorsun; )))akınnn ve tebbessümle

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu toplandı merkezin sınavı gerçekden samimilermi onu ölçmek gibi birsey yabancı hala ikna olamadı sıcak para hariç söylenildigi gibi yabacı girişi yok piyasanın önünden gitmeye devam eder umarım en kötü 100 yapar diye düşünüyorum 200 çok ektra bir senaryo demek piyasalar için

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Sağol kardeşim aynen bemde öyleyim. İş yerindeyim arada girip bakıyorum. Dolara bir mudahele bekliyormusun ben 200 baz yaparlar diyorum

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah kardeşim yuvarlanıp gidiyoruz çok şükür sen nasılsın

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Hayırlı işler kardeşim nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hafta kapanışını görmeden birşey söylemek isdemem ama uçup kaçıcak bir durum olacagını düşünmüyorum bir süre daha

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Akıncı üstat dusuncelerin %80 tutuyor paket acıklandıktan sonra alım sorumlulugu bana ait destekleri verip yardımcı olurmusun tsk

0BeğenmedimŞikayet

Majestelerii99 ()

Hocam gram konusunda ne düşünüyorsunuz şuanda yüksek miktarda gram bozdurcam ödemelerim var biraz daha ertelemeye calısıyımmı yoksa bi fiyatlarda bozuyummu 465 ten tersteyim 1 kg bozdurcam suan fikrinizi alabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Xrp ve xlm hkinda düşünceniz uzun vadede olumlumudur Akıncı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ekonomi paketi için dedim onu, dönüş göremiyorum ben hala

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam merhaba umudum yok derken dönüşmü başladı grmda

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

benimde umudum yok ama ummadık taş baş yararmış olurmu olur piyasaya bahane lazımm , onsda 1683 altına kayarsa 1645 potaya girer.. 1683 altında hafta kapanışı olmamalı.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

O kadar etki edermi usta yapma 7 50 ye inerse anca paketin biluyosun sende bisey cikmicani ha gunu kurtarmaksa evet 1 hafta idare edr

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

saat 3 deki açıklamayı görmek gerek piyasaya yön verecekdir paket teknik olarak normal şartlarda 7,61 den dönüp 7,37 ve 7,24'de gitmesini beklerim, 7,61 üstünde saatlik kapanışlar olmaması şartı ile

ayt_altın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

hocam bundan sonraki yon ne dolarda

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Tm demk dogru bilmisim direncleri eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

7,75 kadar önü açılır ilk olarak 7,61/62 üstünde kapanırsa

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Saka bi yana nere gider bu senin kanal direnci dedigin yeri kirdimi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ulaşabilsem soracam da açmıyorlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Isi bu noktaya getirenlere sormak lazim usta neden oluyor bunlar diye bnce

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

oda akıllı ustu hareketler yapsın yükselişcekse herşeyin bir adabı yolu var 3 saatde %2 nedir :) £/$ da bir çapraz haftada %1 ancak hereket eder TL ye karşı bu şımarıklık nedir :)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Birak su dllarin yaksini usta cekistirme pacasindan :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum