Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 11:25:31
EUR 34.7667 11:25:31
USD 32.3633 11:25:31
ALTIN ONS $2360.4100 11:25:31

Konu: Histograf uyumu alt destek sayım kontrolü ytd

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Eyvallah dogru dedin eksik olmayasın hocam

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn m. yıldız tşkr

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

:) eline sağlık guzel yorum.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn vedat gümüş yanlış anlamayın insanlar düşecek veya çıkacak algısını kendilerine göre kuruyor ben parça diyorum ya 10000 dolarda günlük 100 dolar kazandımmı inanın uçaçakmış kaçaçakmış umursamıyorum lardan yapılan zarardan ziyade önemli olan ana parayı korumK ve zarar etmemek olan zararın üstüne süngeri çekin bu günden sonra zarar etmemeye bakın bakın şimdi son attıgım grafik derki eger gümüş 26.52 nin üstünde kapanış yapamıyorsa düşer diyor bu gün sınırdan dönmüş nerden 25.8xx den önemli konu düşmiyecek yerlerden alıp karı görünce satıp yeniden kar etmenin yolunu aramak bu hepsinde aynı ecnebi az kar gördümü gözünün yaşına bakmıyor satıyor bu işin dogası bu hayali kar yok reel kar veya zarar var zarar mı ettin oraya takılı kalmayıp kar etmenin yoluna bakınız bol kazançlar ytd

Vedatgmş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Cok dogru dedin sn abim çıkacak uçacak dediler sonuç kendimizde inandirdik sonsuza kadar cikicak sanki eyvallah ALLAH razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Katılıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

10 işlemde 7 başarı 3 başarısızlıkla al sat sn vedat gümüş ne dahada çıkar ne dahada düşer diyecez para herkeste var fırsat yakaladınmı duygusal olmamak gerekir usd 3 yıldır 7.2 ye gidip geliyor altın 1600 ile 2000 dolar gidip geliyor uçuyomu nereye uçuyor gümüş 5.5. 7 tl git gel başka bir tarafı yok bu işin usd ye baglı kar zararlar var sadece bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Benim $ ve gramda yaptığım şey bekliyorum aylardir

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Ac gözlü olmuycaz sn hocam anladimm

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn selçuk 0650 gümüşü nerden aldıgınıx önemli degildir önemli olan aldıktan sonra terse kalmamak şu anda riskli alım bölgesinde bana göre bir alt destek bölgesi 25.35 olabilir kısa alım satım için şimdi şurası diyemem belki 25.64 kapanışı bir görelim söyleyebilirim ytd

selcuk0650 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Hocam alım başlangıç seviyeleriniz nerelerdir?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bu işlerde riske göre degişir sn vedat gümüş bazen 20 kuruş bazen 50 kuruş bazen kafa kafya düşme riski gördügünüzde belki diye beklemiyeceksiniz kar gördügünüzde risk alınır veya beklenir ama önemli olan parayı terse bırakıp aylarca beklememek ytd

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Teşekkürler senin parca duruyormu birde bisey sorucam hocam bu islerde kar ne kadar olmalı satılması için tabi herkese göre değişir muhtemelende bir ortası varımdır 30 kurs 50 kuruş 20 kuruş gibi ytd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn vedat gümüş bir altta nereden dönüş yapar pna bakıcaz öglen 26.64 veya 25.38 bekliyorum diye yazdım bir taban yapıp 26.8 e gitmeli diye düşündügümü yazdım bakalım 25.8xx gördü ne diyecek şu anda yataya aldı günlük rsi rötatif ne diyecek 25.8xx i mi taban yapar yoksa bir alt loj 25.38 ile 25.64 arasında bir yerimi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Nedir hocam bu aşşagimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum