Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:57:00
EUR 35.0447 05:57:00
USD 32.2673 05:57:00
ALTIN ONS $2374.7300 05:57:00

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Gümüş TL için biraz orta vade hayali kuralım mı orta vade min4 ay oluyor. Yani Nisan Mayıs Haziran temmuz gibi

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Gayet açık ve anlaşılır hocam aynı grafiği ben de çizmiştim ama hedef bulamamıştım. Emeğinize sağlık.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gerçi bu daha net. Davulcu zurnacı gelmiş. Kırılımın ne zaman olacağına bakarız belki o çizgiyi sağa doğru kaydırabiliriz.

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Ben aradığım sırada siz etiketlemişsiniz hocam diğerlerini incelemiştim. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sen aradın mı, ben sana hepsini etiketledim:)

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Buldum hocam pandemi başlangıcında aldığı ivmeyle aynı açıda bir paralelle 9.42 yi hedeflemiş yukarı kırılımda.

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Geçen sene bir astrolog 2021 mayıs ayı altın çağı olacak demişti
Aklıma yazdım bekliyorum
Geçen sene yine astrologlar en çok Jetonlar sonra gümüş ondan sonrada altın yükselecek diye ön görüde bulundular jetonlar tuttu sıra geldi
Hilkatli paralara altın ve gümüş

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Nisan yaklaşıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bayrak ne tarafa kırılır ise. Bu kırılıma da az kaldığını üçgen ucuna yaklaştığını görebiliyorsunuz. Hayırlısı olsun.

Orhan2401 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Alıp satarken bi uçup giderse arkasından
Egzoz dumanı çekmek istemiyorum:)
Aylardır kopup gidecek diye bekliyorum
Zaman daralıyor abi bir gün gümüş harekete geçtiğinde sattıklarımızı almamıza izin vermeyecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Neden uçuk olsun ki. Şu an birçok kişi sat al ile ons fiyatını ortalama 5 ay içinde 45 dolara fiyatladı.

0BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Anladım. Bu arada 3. Like da verdim:Umuda ve hedefe.

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Biz çıkınca uçup gidiyormuş diye korkuyorum jetonlardaki artışın aynısı olabilir mi? Diye kendime soruyorum 50-60 TL çok mu uçuk hayal olur ki?

0BeğenmedimŞikayet

Orhan2401 ()

Temmuza kadar 9 görme ihtimali var mı abi

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Akçay da buldum bir audi4, 07 model tek elden, full orijinal , 40bin km de dizel otomatik.

Kel_Benjamin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Altinolukta yazlıkta oluyor olacağım, Balikesirde uygun oto belirttiğiniz tarihte mevcut olacaktır. Otonun 10 lu plakasını umarım profile yapistiriz arkadaşım. :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Araba mı bakacağız:)

Kel_Benjamin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kel_Benjamin ()

Yaz aylarında ben Balıkesir'e olacağım zaten:)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen sayın hocam birazda yüksekleri görelim :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum