Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:57:34
EUR 34.7748 12:57:34
USD 32.4684 12:57:34
ALTIN ONS $2337.9850 12:57:34

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar Gümüş Dostları: Kısa vade saatlik teknik grafik güzel, dört saatlik teknik grafiğimiz de gayet güzel, günlük teknik grafikte toparlandı ve altlardan dönüş sinyali de verdi. hayırlısı bakalım, sabırla beklemeye devam. Bereketli kazançlar.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eline sağlık hocam. Hayırlı kazançlar.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi Maliyetime göre (Ons gümüş alım tutarı makas farkı vergi= Net maliyet) x % 10 değerlendiğinde portföyün % 20 tutarı kademe satış olarak hareket etmeyi tercih ediyorum, Örneğin; net maliyetim 25.50 ons/usd olsun 25.50 x %10 = 28 ons/Usd ve üzeri kademe kademe satış düşünürüm, tabi ki o anki günlük- haftalık teknik grafiğine, gün içi hareketlerine, haber akışlarına ve gün içi işlem hızını o günkü destek ve dirençlerini de göz önünde bulundurarak düzeltmelerde- desteğe çekilmeler de geri yerine koymak koşulu ile parça parça satış düşünürüm.

SESU için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SESU ()

%20 yi satmayı düşündüğünüz dirençler nedir, saygılar elinize sağlık

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam paylaşımlarınız çok aydınlatıcı oluyor bize.

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Yaklaşık 4 yıldır gümüş yatırımı yapıyorum. Ben günlük işlem yapmayı tercih etmiyorum, kendimce bir yatırım stratejim var. portföyümün %80 i sabittir, olası ani hareketlerde en az %10 primlerde %20 sat- al ile yoluma devam etmeyi tercih ediyorum. Geçen hafta perşembe günü belirtmiştim, ons gümüş geri desteklere inince ve Elime de nakit geçtikçe de desteklere yakın alım tercih ediyorum. Bereketli kazançlar.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı günler dilerim Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz takipteyiz umutla bekliyoruz sizede hayırlı bereketli kazançlar olsun İnşaALLAH Hocam

1BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kardesim sen al sat yapacakmış yada tamamen hedefimi bekleyecen

1BeğenmedimŞikayet

Mannakca ()

Teşekkurler hocam etiket yaparsan sevinirim

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Doları uygun zaman dilimimde değerlendirip burada paylaşırım @Mannakca arkadaşım.

Mannakca için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer @The_RePaN hocam, sizin de ellerinize sağlık. Teşekkürler, bereketli kazançlar.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Sizce hedef ons neresi tespitiniz varmı

1BeğenmedimŞikayet

Mannakca ()

Hocam dolarla ilgili düşünceleriniz nedir ytd diyelim

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam sonunda sabrımızın meyvelerini ufaktan toplamaya başladık saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum