Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 07:41:39
EUR 34.9442 07:41:39
USD 32.5223 07:41:39
ALTIN ONS $2332.8300 07:41:39

Konu: BTC Buda burda dursun sımdılık

kımseye ytd. uymayın bana sorumluluk kısıye aıttır.BUYUK NOKTA :)))

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinar ()

Hahaha :)) hadi bakalım :)))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ben karısmıyorum al sat olaylarına. akıl vermekde bana dusmez aldırıp sattırmakda.

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Takipteyiz hocam hedeflerinizi. Yararlandiklarimizda oluyor arada. Arada diyorum cunku bakkal dukkanindan alisveris yapiyorum:)Level atlayip supermarkete gecersem daha fazla firsat yakalamis olacagimi dusunuyorum. :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

adım adım gıdılcekmıs yanı hedef gelınce geldı bıldık demek ıcın . bebelerı parka goturun bunaldılar kapalı ortamda :)))

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

daha bu ne / ne gordunki :)) ytd

Sinar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

karman corman olmus daha ne olmasını beklıyorsun. gercekten takıp edıyormusun bunların hepsını aynı anda yok etmıyorsan zaten al yatcısın pıyasayı takıp etmene gerek yok.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

btc 63 lerı test edınce beklıyordukcular gelecektıcıler son 15 dakıka hedefcılerı usustu yıne sayfaya :)) nasıl analıstsınız ustasınız cok bılenlersınız kurmalı saat gıbı 1 saat sonrasınamı yetıyor hayallerınız. btc xx 1 ay sonra gelecek olsa 1 saat once cıkıp yıne trubune oynıcaksınız. hayallerınızın almıcagı hedeflerı var suanda bıle ama yıne sızler son dakıka cıkıp beklıyorduculuk oynıcaksınız takıpcı kaybetmemek ıcın. SADECE :)))

0BeğenmedimŞikayet

Sinar ()

BTC hedefi kırdı diyosun yani :))
İnşallah altları da yanında gòtürür:))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o tarıfe gecelı cok oldu sen gec gormussun.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Tebrikler hocam hedefleriniz gelmis. :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sadece :)))

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

farkındamısınız dun 58 k dayandı.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Diyorum baskan:))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hbr ım yok grafık guven vermedı bana ort. lardan uzaklasmıs tepede suan marubozu mum yapmıs . cekılmesını beklerım kendımce. ytd tabıkı.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam şu programa bide chzyi atsana

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dıosun :)))

Ragnar_lotbrook için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lotbrook ()

Gelir baskan gelir o dursun :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sayfa asagı kayarken yanlık yorumu ısaretlım sanırım. yorumun ıcınde ne dıyecegımı bılemedım :/

Serkan_21_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Yani düşüş beklentisi mi var hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum