Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 05:41:20
EUR 34.7315 05:41:20
USD 32.2365 05:41:20
ALTIN ONS $2357.9550 05:41:20

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar arkadaşlar: ABD senatosunun teşvik paketi haberi bloom... int. Var, iyi hafta sonları.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık sayın hocam saygılar bizden

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Teşekür ederim hocam emeginize sağlık

7BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar Gümüş dostları: gün içi arkadaşlarımızın yorumlarında açılışta düşüş bekleyenler olduğu gibi yükseliş bekleyenlerin de olduğunu görüyoruz. Alım düşünen olduğu gibi satış da düşünenler var. Bana göre Burası nihayetinde herkesin bağımsız görüş ve düşüncesini paylaştığı faydalı bir platform. Tüm arkadaşlarımızın görüşüne saygı duymakla birlikte. İşlem yapmak isteyen arkadaşlarımız için Bir konuya dikkat çekmek istedim. İlk piyasa Açılış sığ piyasada olacağı için yanıltıcı olabilir. Asıl hareketler için sabaha doğru japonya- çin piyasalarının açılışı belirleyici olacaktır diye düşünüyorum. Onun için sabırla işlem (alım- satım) açmamız bizi olası zarardan koruyabilir veya olası kardan da edebilir. Benim onslar ile ilgili görüşümü takip edemeyen arkadaşlarım için düşüncem Alt yorumumda var. Şimdiden tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, iyi akşamlar. Saygılar.

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Son üç hafta spekler altın satışı ile baskı oluşturup tüm dünyada gümüş yatırımcılarının resmen sabrını sınadı, ben ısrarla son 5 aydır rasyoya dikkat çekiyordum ve şu an için kısmen altın lehine düzeltme yapsa da, en son 2010-2011 yılında rasyo 70 altına inmiş ve yaklaşık 1 yıllık süre de de gümüş ons 50 usd ye ulaşmıştı. Onun için rasyo 70 altında kaldıkça- ki ben kolay kolay 70 üstüne atabileceklerini düşünmüyorum, gün içi ihlal etse dahi tekrar aşağıya çekerler. Artık uzun bir süre altın bir birim gümüş iki birim pirimle el ele uzun yolculuğa çıkacaklardır, ben kendi yatırım stratejimi buna göre oluşturdum.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Teşekkürler Hocam bizde umutla takipte olacağız o vakit

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Paket senatodan geçti ve onaya sunulmak üzere beyaz saraya gönderildi diye haber var, biden bir iki güne onaylar, hayırlısı bakalım.

derinpınar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Kısmen fiyatların içinde vardır, ancak uzakdoğu tarafında sanayii açilmaya devam ediyor örneğin Çin de 2021 büyüme beklentisi %6 öngörülüyor. Yani gümüşün de %70-80 sanayi de kullanıldığını düşünürsek, gumuşte güzel günler yakın.

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Tabi ki de geçen hafta boyunca gümüş desteklere çekildikçe arkadaşlarımız zarar kes yapmasın diye, zarar etmesin diye ben bilinçli ve ısrarla duşüşlerde gümüşte olduğumu, bir kademe daha aldığımı, sabır ve sakince beklediğimi belirttim. Tabi işlem konusunun takdir ve kararını da arkadaşlarımıza bıraktım. Benim düşünceme göre gümüşte diplere yakın olduğumuz. Onun için kendi adıma sabırla beklemedeyim.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Üstat kabul edildi paket

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba hocam hepimiz için hayırlı olsun inşallah teşekkür ederim bu güzel haber için.

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hocam paketı zaten dıyatlamıs olur mu yoksa bu haber yuzunden gaplı acabılır mı

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam var mı umut :)
Hayırlı Huzurlu iyi hafta sonları mutlu tatiller Hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum