Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 02:00:18
EUR 34.7927 02:00:18
USD 32.4382 02:00:18
ALTIN ONS $2304.3050 02:00:18

Konu: hayaller

[grafik d=266654_GR202159mk8d.png][/grafik]
[grafik d=266654_GR2021f297jh.png][/grafik]

BİRAZ UZUN OLDU SAYFAYI İSGAL ETTI K.B. BU SAAT ITIBARIYLE TEK SEFERDE HEPSI GORUNSUN ISTEDIM. UYUP UYMAMAK SIZE KALMIS TAMAMEN. FORMASYONLAR HBR AKISINA GORE DEGISEBILIR HBR.TAKIP EDILMELI . HAYAL URUNUDUR. KIMSE ICIN YTD.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Üstad iyi akşamlar nasılsın? ZENUSDT çıkmadım stoplu devam ediyorum 0.43 den düzeltme bekliyormuyuz daha?

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Teşekkürler üstad uyarın için takipteyim :)ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

zen den kısa surelıgıne cıkıs yaptım bır duzeltme gelmesını beklıyorum 4 h da. gelmezse kaldıgı yerden devam etmeye calısırım. ytd tabıkıde :)

Svsbskrt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

2/3 hafta once bagıra bagıra kactı gasbtc elımden gırmedım % 100/%200 hedefı vermıstı 200 nekı onuda gectı bu sefer kacmasın dedım bakalım ızlıcez nolucak. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Bende rakamlara tav oldum zaten :))ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bılmıyorum bunların ıcınde varmıydı o rakmalar. bostakı nakıtı gırdım grafıkde guzel gorununce gırdık bakalım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Biraz bekleticek gibi zen ama ben eminim o hedef gelir:)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ıyı sukur sen nasılsın. yoktun bayadır . bende dun zen gırdım zaten unfı de vardı aklımda ama sozlesme metnı cıkınca tırstım zen e dondum . ızlıyoruz bakalım. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Svsbskrt ()

Merhaba üstad nasılsın? ben yarı xlm yarı xtz bekliycem orta vade o yüzden kafanı sisirmem :))ama zen aldım küçük bir miktar bekleticem? teşekkürler paylaşımlar için

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Estafurullah emeğe saygı

1BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

Ben ben ben ; )))

4BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

varmı bunlardan bakıp ısleme gıren yada cıkan yoksa bosunamı ugrasıyoruz sayfa sayfa verı hazırlıcaz dıye. sanırım oyle. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

malesef :(

llmll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

llmll ()

Merhaba. Bu verilere nereden ulaşabiliriz?

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

demekkı orda bır gerı cekıolme var. down yukselıs vermıs onun yerıne. sadece yukselıs hedeflerımız yok yanı orda. ytd.

$MaTRaX$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$MaTRaX$ ()

Max getiri %56 Yarım hedef 0.35 hedef 0.21 yazıyor anlamadım :))

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Tamam başkan :)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

domıye gerek varmı sence :)) her hareket btc yada baglantılı oldugu jetonla alakalı hedefler bunlar. yeterkı anı gelısen bır hbr tum düzenı bozmasın :)) ytd

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Şu dominansi da bir ativer başkan makinaya nediyor ? other dominansta olur BTC dominansta farketmez

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hazır bulup okuyabıldıysen bırde tercumemı beklıyorsun :)) saka dimi :))

$MaTRaX$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$MaTRaX$ ()

Xrp için ne yazdığını anlamadım :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bu ıkısı neden cıkmadı bılmıyorum umarım bu sefer olurlar.ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum