Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:42:29
EUR 34.7748 00:42:29
USD 32.4684 00:42:29
ALTIN ONS $2337.9850 00:42:29

Konu: gümüş hedef grafiği

Yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değildir ve sadece bilgi amaçlı paylaşmaktır.

3 haftalık düşüş beklentimde yanılmadım buradan da düşüş olma olasılığı çok fazla ama bana göre düşüşün bitmesi gerekiyor. şimdi 2 haftalık yükseliş bekliyorum 3. haftaya da sarkabilir.

Düşüş buradan tamamlanırsa nokta atışı olmuştur. inşallah yukarıya da nokta atışı olur diyelim.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

ben bu oluşabilir diye kendi adıma düşsede üzülmem diye bekleyeceğim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen oyle kardesim bende aynisi yapacagim gecen hafta hic risk yoktu dusus olabilecek yerleri de yazdim ve son dusus beklentim disinda gerceklesti 25.5 e kadar bir dusus bekliyordum 25.35 e kadar indi.

Kapaniş degeri 28.45 den dusen kanal icin olumlu olsa da 30.07 den dusen kanal icin hala tehlike arz ediyor o yuzden de dusus ihtimalini hep goz onunde bulundurmaliyiz.

2 hafta once alirken de 24.9 kirilmadi dedim yon yukari dedik cok sukur yanilmadik. Simdi yonu oyun kurucular belirleyecek onlar ne derse o olacak 2 formasyon var biri bizi mutlu biri bizi satamazsak 1 - 2 ay mutsuz edicek :)

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 o zaman hocam ilk önce izliycepimiz nokta 26.6 ve 27.2 aralığı olucak 27.2 yi bşr kaç deneme sonucunda kıramaz ise satış yapıp düşüşü beklemek mantıklı hale gelicek

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Cok dogru anladin kardesim kucuk birseyi yanlis anladin ama 26 kirilmasiyla 25 gelir ve 25 kirilir altin ons da tekrardan 1700 altina sarkarsa gumus ons 20-23.2 bandina dusebilir. Ytd

Gümüş2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@LosAnarquista60 hocam çok sağolun inşallah sizin beklediğiniz formasyon oluşur ve direk 33 onsu görürüz anladığım kadarı ile önemli 2 direnç var 26.6 ve 27.2 27.2 yi kırıp günlük kapanış alır sa 28.2 yi test edicek kırması sonucu sizin beklediğiniz seviyelri görebiliriz heralde ama 27.2 yi kıramazsa 25 onsları görebiliriz heralde doğrumu anlamışım acaba

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Gümüş2 benim oluşmasını bekledigim grafik. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gumus ons grafigi cizecek misiniz bu haftasonu. Birde altin ons icin dip calismasini izledim yukari olarak beklediginiz bir deger var mi?

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gumus onsa henüz bakmadım. Megafon mantıklı duruyor. Cizgilerin fena değil

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Carpediem37 dostum fikir alışverisi iyidir senin fikrin nedir?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@USTAMM birde boyle bakabiliriz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hadi bakalim insallah bu hafta burdayiz dusus bitmis olsun artik.

Hangisi olusacak merakla izlemekteyim. Ben oyumu bundan yana kullaniyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim beklentim yukselis yonunde ve hedefim de grafikte ki gibi.

Rasyo dusmez ise hedef 28.9 veya 29m1 dir ytd

Altin yukselmezse eger dusus devam edebilir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Kesin bitti demek de çıkacak demek de doğru değildir. Buralar güçlü seviyeler son grafik paylaşımlarımda mevcut analizlerim. İnşallah bitmiş olmasını temenni ediyorum. 24.00-24.10 seviyelerine kadar rahatım. Ondan sonrası 23 22 ve daha fazlasına kadar potansiyel içerebilir ama illa olacaktır diye değil. Buralardan düşüşün başladığı 28 seviyelerine kadar işlerin iyi gitmesi durumunda yükseliş bekliyorum hatta 28.80-90 lara kadar, ama kesin diyemeyiz takip etmek gerekecek. Yolda çok engel var. Rasyo da altın lehine olacak. Ama geri çok fazla sarkmazsa kademe kademe böyle yükseliş geleceği yönünde daha olumluyum. Mesela şimdi bir 25.75-85 bandını beklıyorum ama oralar tepki anlamı taşıyıp düşüş riski devam eder. Özellikle 26 üzerinde kalıcılık gereklidir. 25.50-60 ve 26.0 civarlarında 10 yıllık zirve 49 dolardan düşen eğrilerin altında baskılanıyor gümüş ve bu hoş değil esasen. Fazla kalıcı olmazsak iyi olur. ytd olmadan

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mr_Formasyon ()

@förrü sizin yazdıklarınızı takip ettim. Elinizde ki yatırımınızı asla zararına satmayın. Onsların düşüş için çok fazla daha alanı kalmadı. Dolar ise yükselmeye devam ediyor. Gramtl olarak düşüşler dolar yükselmeye devam ettiği müddetçe çok hissedilmeyebilir. Piyasa yapıcıların istediği de budur. Milletin elindekileri zararına sattırmak. Vaden varsa paraya ihtiyacın yoksa bekle eğer ki ihtiyaç hasıl olursa sadece ihtiyacınız kadarını bozarsanız geri kalanını asla bozmayın.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Kardes dusu bitti diyebilirmiyiz. analizin nedir daha nerelere kadar düşecek bu meret

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline emeğine sağlık abi. Gayet makul mantıklı olmuş bence. Zaten bu konularda da baya istişarelerimiz oldu. Tek ekleyeceğim sondaki kısım bir megafon formasyonu oluşturabilir. Bir de sondaki kırmızı mum ve ardından gelen yukarı dönüş sinyali anlamına gelebilir lakin teyit için pazartesi beklemek lazımdır fake sinyal olma ihtimalinden ötürü. Ama yine de daha olumlu yöndeyim fake olursa zaten salasını okumuşlar demektir :))
Altın ons tarafında çanağa kulp olsun demiştik inşallah öyle de olacak. O durumda 150-200 dolar kadar çok hızlı bir yükseliş bekliyorum ben ekleme yapmak istediğim bu. ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@BossVurguncu kardesim merhaba 3 tane grafik attim incelermisin yanlis yaptigim yada dusundugum gozumden kacan birsey var mi. Fikir alisverisi iyidir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kardesim şimdi de yükselisi biliriz. Dusus burdan asagi olursa gumusu cope atmak gerekecek :)

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Tebrik ederim, düşüşü bildiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum