Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 12:31:46
EUR 34.7754 12:31:46
USD 32.2229 12:31:46
ALTIN ONS $2371.5100 12:31:46

Grafiği gönderen: Alp_58

⭐⭐Alp_58 ()
Gümüş

Hayırlı Cumalar, bereketli kazançlar...

https://yorum.altin.in/tum/gumus

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

bende, kımın ortısıyım dermişimmm .)

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Umarım beklediğin rakam gelir Gözdecan.. "Beklediğim rakam gelmezse almam".. Kimin lafı acaba.. Dermişim.. YTD..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

aynen benjonun pesındeyım, hayırlısıyla kafamda bır rakam var ama gelırse benımdır gelmezse ruyalarda bulusuruz artık:)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Ne enteresan.. Sana 1 ve 2 hafta önce yazdıklarım.. Sayfama şu an geri dönmüş.. @Gzdee..

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Gümüşü unuttum ben..9.64 hedefi var, çok uzun vade de 18 TL.. Bunlar sp. değil, bilinenler ortimim..20-30 krş luk hareketler bende önemsiz.. Ani bir yukarı harekette seyretme riski mevcut.. Neyseee.. Asıl $'ı takibe alıp, trade etmeye bakmalı.. Mesele orada BENCE.. ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ask olsun o zaman sana perde arkası ızledınde neden merak ettırtın? ben full cıkıs yaptım pazar sabahı sımdı pusudayım

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Rahmetli Cem KARACA'nın "Ben bir ceviz ağacıyım" parçasında olduğu gibi.. Herkes her şeyin farkında.. Profilimde 21.11.2020 tarihinde yazdığım rakamların arkasındayım.. "Al- sat" değil "al- tut" modunda, elimdekilere sıkı sıkı sarılıyorum.. Bekleyip görelim neler olacağını can ortimim.. YTD.. (Dışarıdan yorumlarını hep takip ettim bu arada.. ).. Bol kazançlar efendim..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortımım hoş geldın hıc gelmıyecekmıssın gıbı haftalarca uğramadın merak ettım senı, hayırlı olsun emeklı olmussun artık beraberız desene :)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Can ortimim.. Bu olacakları sana yazdım ama garip bir şekilde silinmiş maalesef.. Sıkıntı yok.. İyiyim ve çok mutluyum.. İstifa edip, özgürlüğümüze kavuştuk çok şükür.. Sen de afiyettesin umarım.. Piyasalara yorum yapmaya gerek yok.. Bunları defaaten yazdım.. Yolun başındayız henüz.. Sana H. Y'den 23.03.2021 tarihli; "Bu Bir Şey Değil! Daha Neler Olacak! | Hamza Yardımcıoğlu" videoyu gönderiyorum.. Çiçek sepeti takdim ediyor, saygılarımı sunuyorum.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortımım ıyımısın, ıyıce uğramaz oldun:(

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortım sana mesaj attım dusmedı sanırım, sayfamda gorebılırsın

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Profilimde takipçisi olduğum üstatlar yazılı.. Siteye faydalı olmak adına hanımefendi.. Oradan görebilirsiniz.. Saygılar.. YTD.. @Şeker_k ız_Candey

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

O. C hoca kim Vanga Bey. Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortımım mırac kandılımız hayırlara vesıle olur ınsallah, arada ses ver merak edıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ızlememmı ortımım, sen nasılsın , yoğunsun sanırım sayfana bakıyorum ama :(

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

onursal bey merhaba radyodaki 4 sertlikteki canak formasyonu mevcut hedefi 73 dolar gördünüz mü?

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok özür dilerim, yorumu okurken çok gülme geldi, TV ismi ve yorumcunun kısaltması bir araya gelince , Türkçe lastik gibi süner ya.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee ; İyi tatiller ortimim.. Billur TV..05 Mart 2021.. "Mart Ayı ve Sonrasında Başımıza Neler Gelecek? ".. O. C hocam döktürmüş yine.. Arzu edersen izle, derim ben.. Tercih senin ortimim.. Bol kazançlar... YTD... (Kurabiye, poğaça, limo nata ikramımdır.. A. olsun.. )..

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

tskr ederım , aldıktan sonra gordum ama ıs ısten gectı tepkı yukselısı gelırse kacarım

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Daha kolay takibini yapabilmen için şöyle söyleyim can arkadaşım.6.07 altı kapanışı olumsuz buluyorum. İndikatörler entrasan bir hal aldı. Normalde gümüşün düşecekse bile abartı olmadan yükselip düşmesi lazım. Canı çekilmiş gibi bir hali var. Piyasa bugünkü 16:30 ABD verilerini bekliyor. Zaten gümüş ons da aylık ve haftalık grafik üzerinden uyarımı yapmıştım. Bekleyip başımıza ne gelecekse göreceğiz. Son sözü yine piyasa söyleyecek.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

25.35 gumus ons ta alım yaptım stoploss yerı nedır, panıkledım arkadasım:(

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık abi. İşin gücün rast gelsin inşallah. Sevgiler saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum