Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0852 19:05:55
EUR 34.9570 19:05:55
USD 32.1882 19:05:55
ALTIN ONS $2420.7200 19:05:55

Grafiği gönderen: ramazan4747

ieyho :

şunun grafiğine bak dostum :)) 1.60 üstünde 1.76 geçerse 1.92 kısada hedef çıkıyor bende , sonrasında 1.94 :) şu an sıkı tkipteyim bakalım 1.76 mı görecek yoksa 1.60 Altın a düşüp dip mi yapacak, bana göre fincan kulp yapmış formasyon tamamlanıyor. burdan 1.76 geçerse ben alım tarafındayım bilgin olsun.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

İstediğin gibi olsun inşallah, yarın nasıl açılacak bakalım

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Hayır satmadım daha :) bi 7 görelim bakarız inş :)

Nur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi seneye kadar beklicem tahminin ney

1BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Hadi inşallah bereketini gör. Kard a naptın

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

1.73 den aldım 5 k :) ama ytd bak , pazartesi 300 400 verse Allah bereket versin :)

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Anladım seni :)) düşmüş gördün mü sen almışsındır da çoktan dimi

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

bak şimdi anladın mı beni :) alsaydık 77 den elimizde patlayabilirdi , 1 saat kaldı bakalım ne yapacak iyi fırsat verirse alırım ben

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

0.97 den aldıgımı bilirim bu kağıdı :) bekleseydim köşeydim 40 k almıştım. Bekleyene her kağıt oluruna varır . Açıklamada ne dediysem o.

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

@ramazan4747 ieyho 1.77 de fikrin nedir alınırmı

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Nerdesin abi birşey demkyecekmisin

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Abi bu kagit 2.80 olurmu

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

@egeli80 bakarmısın ne demek sen iste yeter ki :) aşağıda kademeleri var canımm

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Günaydın sesim çıkmıyor amaaatakipdeyim:))

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

:) ahahahah dostum ben ona güveniyorum zaten 44 den aldım, 80 gitti vermedim ne olacak bi 88 kırsa tamamdır. Söylerim dostum da Gardiyan kafayı takmış nefes aldırmıyor :)

ilteris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Admin kulağımı çekti profilime dokunamıyorum.. Bende eggub brsan goddy tgsaş hatek toaso var da var iehyo yu adım adım takip ediyorum zaten

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Adelden dolayı adelili de oldun bak :) @egeli80 sağolsun :) dayıya slmımı ilet gelmeyecek mi bu tarafa.. İkna et gelsin.. Sayfaya neşe can heyecan geliyor..

0BeğenmedimŞikayet

EGE_35 ()

merhaba hocam. acsel yorumu yapabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

valla ortak aklımda ieyho almış olduğum adel ve kar a , tavhl tlman toaso froto katmer var da var :)

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Alınacak kağıt çok la sadece sabır var mı onu de bana.. Neyse hızlı ve tatlı şeyler bulursan etiketle yine de sen :)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

tamam ortak , :) bunlar hızlı ve öfkeli ama biliyon :) takibe aldım

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Brsan da takip et eggub da.. Tutmalık.. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

aynen ortak , senle 1.17 den girecektik biliyorsun :) ama bu sefer kaçırmam , yarın güzel bi takip edip dediğim gibi durumunu beğenirsem alıcam ama bana bakma sen ben sadece haber verem dedim. :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

ilteris ()

Bir ay olmuyor burda ıehyo diye diye dilimde tüy bitmişti 1.16-1.29 arasındaydı aslında tutmak lazım temeli de sağlam

1BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

@ilteris bu grafiği hatırladınmı ortak 1 hafta önce atmıştım , bak nerde kapamış. yarın cuma hafta kapanışı hareketlerine bak sende , ben beğenirsem girecem çünkü 1.76 kritik yer 1.75 kapamış :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum