Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 07:41:23
EUR 38.1305 07:41:23
USD 34.1246 07:41:23
ALTIN ONS $2622.1000 07:41:23

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şifreler aşağı doğru eşitleniyor. 1738 de başladı 1732 ye düştü. Sonucu merak ediyorum. Birisi yukarı sert çıkacak ama dolar mı ons mu?

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Cevap için çok sağolun hocam sayenizde rahat bir uyku uyuyacam rabbim siZe ve ailenizde her daim rahat ve huzur versin hayırlı geceler

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Merkez Bankasından blok gelmez mi abi dolar için 100 baz artirsa hopp dolar 7 ye belki biraz daha aşağı gelmez mi ? Bu pavılın konuşması çoook tedirgin etti beni vallahi faiz %2-3 olacak deseler evet derim buda gümüşü hallaç pamuguna çevirmez mi?

0BeğenmedimŞikayet

ikimizineli ()

Teşekkür ederim bilgilendirme ve guzel yorumlariniz icin sizede iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu durumlarda birşey yapılmaz beklenir ve görülür. Etkisi uzun sürmeyecek volalite bunlar.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

İyi geceler hocam benim mesajlarım geliyormu bende stop koymalımıyım sizce yüne panikledim sanki yorumlarınıza

8BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Olumlu birşey yok. Vıx yüksek, tahviller yüksek, rasyo 66,5 desteğini de kırdı, olumlu olan tek şey gümüş TL fiyatı. Onunda sebebi malum dolar. Tabi bu olumsuzlukların uzun bir süre onslara kötü etkileyecek anlamına da gelmiyor. orta vade gümüş TL'den ve ons gümüşten yana olumlu düşüncem devam etmektedir. Doları 8 TL olarak hesap yapmayı istemesemde , önümüzdeki hafta içerisinde 7,5 ağırlıklı ortalama yapması ile , hesabı 8e göre yapmak için önü açılıyor. Ytd. iyi geceler.

ikimizineli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ikimizineli ()

Kapanış sonrasi yorumunuzu ogrenebilirmiyiz

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş için Selma5377 (3 gün önce) Cevap yaz
Şimdi kendi tez çalışmama göre olasılıklar, py'ların ons altın fiyatı ve dolar kuru fiyatı ile yaptığını düşündüğüm rakam eşitleme şifresini göre;
Dolar Şubat'ın ortalarında 6,90a kadar düştü ve oradan 7,45 lere çıkış yaptı. Ons dolar 1728 7,28 lerde eşitlendi ve onsun 1690 a kadar düşebileceği ve burdan tepki alacağı yönünde bir oluşum olur mu? Nereye kadar yükselir dersek o esnada dolar kuru yukarı hareket yapması muhtemel ve benim tezim doların yükselişini bitirdiği yere kadar olabilir. Misal dolar 7,5ye geldi ise ons da 1750 ye çıkabilir. Ytd. Sadece bir tez.

https://altin.in/selma5377

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yok ki alacak param.

toriçelli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

hocam altınmı alacaksınız

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu 1690 gelip oradan dönerse yukarıya, ben tezimin büyük kısmını tamamlamış olacağım. Sonra bu pyların içine balıklama dalıp payımızı alacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu şifrelemede tezim; dolar 6,9dan döndüğü için altın onsunda 1690 görmesi ihtimali olabileceği.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

O zaman bugün 6.36dan aldıklarınızı yollama günü mü onur bey ? :)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Oyumu Onstan yana kullanıyorum, dolar gölge etmesin yeter :)

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli dostum tabiki ons artışı arzu ediyoruz

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Günaydın hocam hayırlı sabahlar hangisinin yukarı sert çıkması saha sağlıklı ve güvenilir olur sizce bilgi verirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

40_TİMSAH_40 ()

Hocam bu tamamen tesadüf olmuş döviz kuru küresel korku endeksi tavan yaptığı için firliyordu tabi altın ons da satış yiyordu bu ters orantılı işlemlerin bütün sebebi korku endeksinin yükselmesi ve insanların ani nakite geçmek istemesi saygılar... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tanrı_Zar_Atmaz ()

celakil gibi oldu bu şifreler şifreler :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum