Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 19:31:40
EUR 34.8066 19:31:40
USD 32.2823 19:31:40
ALTIN ONS $2315.8000 19:31:40

Grafiği gönderen: Hakan_oz

⭐⭐Hakan_oz ()
Ons
Ons Haftalık Grafik Görünümü.Ytd.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

neden olmasın.. @fizyoterapist_35

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Kısa yönlü olarak 1731x aşağı yönlü kırılımı gerçekleşmedikçe 1761x ve bu bölgenin geçilmesi ile 1784x hedefi mevcut. Ytd.

Albatros79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Bu gece icin mi abi dusebilir diyorsun

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Sovdugunle kalmazsin inşAllah haci:) yazik olmus

Blackwolf61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Saat 1 ile 2 arasinda almiyor abi piyasa 2 de qciliyor

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Olsun abi 20-22 kapatacam zaten :)))oralar gelirmi :)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Sen 1715 tenmi sel yaptın düşse düşe sadece on dolar mı düşer en fazla1722 olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

On02.02 de açılır dostum

özcan_bilgin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Aynen :) 1715 ten sell var benim özdemir gece 10 dan kapatsın diye emir girdim 7 ye gelmesine rağmen çalışmamış. Firmaya sövdüm bugün bakalım nolacak

ozdemirilhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

abi forex ons işlem 01 de mi işlem almıyor mu.. kaçta gece açılışı bilgi verirsen sevinirim

ozdemirilhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

evet katılıyorum gerçekten senorya şu şekil gerçekleşebilir ilk 1800 bölgesi ve üzeri yükseliş sonrası yükseliş onayı için geri çekilme daha sonrası soluksuz ve uzun bir yükseliş sürecinin başlaması.

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Kacdan sel var haci senin herkes simdi yukari mi diyor aziz abi disinda:)

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Sana zahmet abi :) cansın

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Senin için bir inceliyorum kısa için bir bakayim

0BeğenmedimŞikayet

Blackwolf61 ()

Vedat abi son bi düşüş gelirmi harbi gece falan ne zaman gelirse gelsinde şu sellden bi kurtulayım ya :))) düşünce nedir abi

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Eline sağlık kardeşim bena sorarsan son bir düşüş kaldı bakacağız konnektör ne gostericek

Hakan_oz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Haklısın değerli @Vedolizim hocam grafikler neredeyse haftalık çalışıyor bizi buna mecbur ediyorlar:)

1BeğenmedimŞikayet

Hakan_oz ()

Ümitlerim yeniden yeşeriyor diyebilirim bu daha başlangıç diye düşünüyorum biraz sabırlı olunursa önümüzdeki haftalarda büyük yükselişlerin başlayacağını düşünüyorum çok değerli @fizyoterapist_35 kardeşim ancak yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın ön görümü paylaşmak istedim.

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Hakan abim iyi geceler ons altın buralardan daha aşagı gidermi ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

M__Emin__ ()

Elinize saglık

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hocam çok geniş bant

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Hala ümitli misin ONSTA ? Benim zararım çok büyük ... Değerli kardeşim grafik için teşekkürler @Hakan_oz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum