Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:38:42
EUR 34.7748 22:38:42
USD 32.4684 22:38:42
ALTIN ONS $2337.9850 22:38:42

Konu: Çekirge_58 kardeşimin çalışmasıdır. Ytd.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hocam direnç neresi şuan anicin

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Hocam tl ile kac bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

@Cekirge_58 hocamıza danışın. TL ile takip ediyorum.

Erdoğdum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdoğdum ()

Değerli üstadım Selamlar. Bu seviyeden dolardan gümüşe parite yapmak uygun olur mu? Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi o zaman abd ye kaldi gibi cimur felan yokmu abi:)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Hocam rakamlar iyidir bekliyoruz tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymet li kardeşim rakamlı daha iyi oluyor allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Rakam verirsem yine takiçilerin notları birbirine karışır.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Sizce nereden döner Sn Murat rakam veriyordunuz ara ara? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

Günlük indikatörlerde de zayıf çıkışların güçlü düşüşlerin olacağına dair çizgiler var hocam. YTD

Cekirge_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elite ()

@Cekirge_58 hocam size yazılarım geliyor mu sayfama bakarmisiniz size yazılarım yanlış çıkış yaptımda

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Sanmam , siz semeri sağlam baglarsiniz Allah in izniyle :)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@_MuratTANER üstadım fm içinde fm oluştu ve birbirine ters yönlü hedefleri var. Bilginize. Alt yorumdadır grafik

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Umarım öyledir :))) Yoksa robotlar bizi mi köşeye sıkıştırıyor :)))

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Çift taraftan kapana sikistirdim diyosun gümüşü hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@dejavue_1905 alt yorumdadır grafik

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Var olasın üstadım, eğer formasyonun içinde oluşan formasyonu görüp de yazmamış olsam asıl o zaman insanları yanlış yönlendirmiş olurum. Yeni formasyonu görmeseydim zaten yapacak bir şey yoktu.

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elite ()

@Cekirge_58 hocam profilime bakarmisiniz ben size yazdım diye bildirimleri karıştırdım :))) sorularım asıl sahibi sizsiniz cevap için şimdiden teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Emeğe saygı, arkadaşların gözünden kaçmış herhalde, emeklerinize sağlık. @Cekirge_58

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Algının çok yoğun olduğu seviyeler yanıltmak için en uygun zamandır ; ) sen işini bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Varolasın abi, bir çok veriyi aynı anda takip etmeye çalışıyorum ama arada gözden kaçanlar olabilir.

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Belirttiğin hedefe yakın yerden dönmüş kardeşim bu durum piyasa yöneticilerinin beklentilerin çok yoğunlaştığı seveyelere yakın yerden işlem yapabilir YTD. Eğerki geriye dönüş olmaz ise yine onlar kazanmış olacak YTD. Tespitlerin ve beklentilerin şimdiye kadar güzel çalıştı lakin son beklenti yerini yorumumun ilk başında belirttim yinede dikkatli ol kardeşim YTD

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

kapitalist düzen her seferde kazanır maalesef teşvik paketi diye diye insanlara yüksekten aldırmalılar ki kazanabilsinler, bu arada sizin formasyon muhtemelen abd açılışıyla olacak gibi duruyor yine yükselme izlenimi verdiler ytd

0BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Var olasın değerli ablam.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Estağfurullah, müsait olduğum sürece başımın üstüne, sana destek olmayacağım da kime olacağım. Yeterki gün içi karmaşada göreyim...

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

Teşvik paketini kaç kere daha fiyatlayacak bilemem. Ben teşvik haberine bakmam. Teşvik çıktığında veriler olumluya dönerse işlem açarım

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

hem fikiriz paylaşım için teşekkürler daha tam anlamıyla düşüşünü tamamlamadı bence teşvik onaylanması kesinleştiği zaman asıl o zaman düşüp sert yükselecek ytd

2BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Tekmami ve @meburmeti grafik atma yetkim olmadığından @Yaseminnisa ve @Edihan arkadaşlarımı sürekli rahatsız etmemek için oluşan durumları yazı ile anlatmaya çalışıyorum. Hali hazırda durum grafikte görüldüğü gibidir.

1BeğenmedimŞikayet

Cekirge_58 ()

@Tekmami ve @meburmeti alt yorumdaki grafikte elmas formasyonun içinde gartley oluşmuş. İkisinin de nihai hedefi farklı. Bende hangisinin nerde iptal olacağına dair yorum yapmışım. Gördüğümü yazarım. İnsanları neden uçacak kaçacak diye yanıltayım ben gördüğümü yazar insanrın tedbirli olmasını isterim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum